Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beleszerettem Billie Eilishba....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem Billie Eilishba. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

20/F

Sajnos a kérdés komoly... Idén nyáron kezdtem el hallgatni a zenéit és már akkor feltűnt, hogy olyan a hangja, mint egy angyalnak... Aztan láttam róla képeket, és basszus az a haj, azok a szemek,.az a száj... Egyszerűen tökéletesen csodaszép...

Interjúkat csak ritkán nézek róla, mert fáj látni, hogy nem mellettem van, de a beszédhangjáért, a stílusáért, a nevetéséért is oda meg vissza vagyok...

A számait mindennap hallgatom mindenesetre. Az össszeset imádom és soha nem volt rám még egy előadó, egy album, egy zeneműfaj sem akkora hatással, mint amit Billie képvisel.

Tudom, hogy húszévesen gáz már ez a fajta rajongás... Hogy tudom magam túltenni rajta? :/



2019. nov. 27. 22:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem arra laksz, amerre ő, hanem konkrétan másik kontinensen élsz, akkor talán nem valószínű, hogy összefuttok. Amúgy lehet, hogy pl nemtom mennyibe kerül egy VIP-jegy, de ha pl az ő koncerjeire is van olyan, vagy hogy hívják, meet and great jegy, akkor talán egy pár szót tudnál vele váltani. Szóval gondolom gyűjtögessél.
2019. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

Az angol erre azt mondja, Act your age, not your shoesize.

Ami magyarul = nölj fel.

2019. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%
szerintem elég csúnya csaj és úgy beleszeretni hogy nem is beszéltél vele, nem is ismered csak azt az oldalát amit a médiának nyújt elég szomorú és magányos életmódra lehet ebből következtetni. szintén azt tudom javasolni nőj fel és tudd a határaidat és a kategóriádat, nem vagy egy milliárdos celeb.
2019. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Utolsó: Az új, zöld haja tényleg kicsit fura, de megnézném neked mikor lesz jobb csajod...
2019. nov. 29. 19:11
 5/28 anonim ***** válasza:
Nem vagy valami érett a korodhoz képest, de mondok egy pozitívat: rengeteg lány néz ki nagyon hasonlóan (kb ugyanúgy), mint ő. És most nem a stílusra gondolok, hanem az arcára.
2019. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 veterán vas ***** válasza:
100%
.... miközben észre sem veszed azt a csinos okos lányt a szomszéd házból...... :/
2019. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
A szomszéd házban egy nyugdíjas házaspár lakik :D amúgy ezzel utalsz valamire?
2019. nov. 30. 20:34
 8/28 veterán vas ***** válasza:
100%

Csak arra gondoltam, hogy kidugnád az orrod a gép mögül, akkor rájönnél, hogy van élet Billie-n kívül is.

Na persze ha az említett "szomszéd" példát is csak szó szerint vagy képes értelmezni, akkor hagyjuk.....

Álmodj tovább.

2019. dec. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Ha te a szimbolikus kérdésedre nem értelmezed a szimbolikus választ (odakint nem vár semmi), akkor veled is baj van?
2019. dec. 1. 11:04
 10/28 anonim ***** válasza:
75%
Billie valóban szép lány és tehetséges. Ha lánynak születtem volna tuti hasonlóan néznék ki. Bár mondták már, hogy olyan vagyok mint Billie csak fiúban XD. Mindenesetre Billie nagyon közvetlen a rajongóival és szeret velük beszélgetni asszem valameikkel még elment 1X reggelizni is szóval ha 1X jön magyarországra és 1. Helyen fogsz álni nagy eséllyel megölelheted vagy kezet foghatsz vele.
2019. dec. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!