Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beleszerettem Billie Eilishba....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem Billie Eilishba. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

20/F

Sajnos a kérdés komoly... Idén nyáron kezdtem el hallgatni a zenéit és már akkor feltűnt, hogy olyan a hangja, mint egy angyalnak... Aztan láttam róla képeket, és basszus az a haj, azok a szemek,.az a száj... Egyszerűen tökéletesen csodaszép...

Interjúkat csak ritkán nézek róla, mert fáj látni, hogy nem mellettem van, de a beszédhangjáért, a stílusáért, a nevetéséért is oda meg vissza vagyok...

A számait mindennap hallgatom mindenesetre. Az össszeset imádom és soha nem volt rám még egy előadó, egy album, egy zeneműfaj sem akkora hatással, mint amit Billie képvisel.

Tudom, hogy húszévesen gáz már ez a fajta rajongás... Hogy tudom magam túltenni rajta? :/



2019. nov. 27. 22:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem az arcán kívül semmi érdekes nincs benne, bár arra sem mondanám, hogy különleges, csak szimplán nem csúnya. Van valamennyi hangja, de ezer hozzá hasonló énekest találsz még odakint, akik soha nem fognak érvényesülni, mert nincs meg az a bizonyos hátterük, ami a hírnévhez elengedhetetlen. Sokan csak eddig képesek ellátni, és azt hiszik, hogy egyedül Billie létezik a világon, pedig nem. Tényleg retek sok ilyen lányt látni manapság, úgyhogy nem értem ezt a nagy istenítést az emberek részéről. A személyisége meg minden sztárnak más több millió ember előtt, mint otthon, amikor senki nem látja őket. Ennyit erről.
2019. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
66%

Billie sokkal szebb mint ahogy kinez. Nezzezek meg az ocean eyes klipet, igaz ott 13 14eves, de tokeletesen latszik hogy milyen gyönyörű. A szeme es szemoldoke fullra emlékeztet cara delevingnere.


Az mar az image es a szemelyisege resze hogy igy oltozik. Szandekosan nem akar tucat lenni, nem akarja hogy a testérol cikkezzenek, ami amugy eleg jo(kerekded)


De a tehetsege megkerdojelezhetetlen. Es az sem igaz hogy 100ilyen hangú van..

Az x faktorunk 10evadanak osszes gyoztesenek egyutt nincs ilyen tehetsege mint neki.

2019. dec. 26. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
70%
#12 Te amúgy tényleg a magyar X-faktorral jössz? Oda szándékosan olyan embereket építenek be, akik pénzért cserébe lejáratják magukat, hogy legyen nézettség. Hidd el, hogy rohadt sok tehetséges ember van Magyarországon is, csak ők nem hoznának bevételt abból kiindulva, hogy a sok agyhalott a drámára kíváncsi. Én esküszöm nem értem, hogy mi ekkora szám a csajban. A hangja sem nagy durranás, tényleg rengeteg hozzá hasonló énekes flangál világszerte, szóval valaki magyarázza már el nekem, hogy minek kell így isteníteni egy minden szempontból tök átlag csajt, köszi :(
2019. dec. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:

Na túltetted magad rajta?

Amúgy ez az érzés van, csak nem kell túl komolyan venni. Élvezd ki a rajongást, aztán előbb utóbb elmúlik. Ne nevezd szerelemnek.

2020. márc. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Elmegyek nyáron koncertjére, ott kitombolom magam, aztán elengedem ezt az egészet... Tény, hogy kicsit kicsapongó lett a kérdés..
2020. márc. 7. 18:45
 16/28 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ritka csúnya a csaj, de te tudod. Úgy néz ki, mint egy ágról szakadt drogos. Ennél bármikor találsz jobb nőket.
2020. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Vigyázz, ha Lil Pumpot kinevette, rád rád küldi a bérgyilkosokat.
2020. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Mekkora megtiszteltetetés lenne már, ha ő végeztetne ki személyesen...
2020. máj. 9. 07:44
 19/28 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy.
2020. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
82%

Nyugi nem vagy egyedül :-D

Én is 20 vagyok és szerintem is nagyon szép. Mikor tavaly haverok mutatták egy klipjét mondom dikk ki ez te

Aztán kíváncsiságból néztem róla még képeket és hát ja. Szerintem egyáltalán nem átlag mint ahogy itt írják és nem lehet mindig ilyennel találkozni az utcán,persze a szépség szubjektív dolog.

Nem tudom megmagyarázni igazából mi fogott meg benne de valami nagyon,egész nap el tudnám bámulni az arcát. Pedig van kapcsolatom,de nem tudok mit csinálni,titkos celebrity crush :D

2020. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!