Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit lehet ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehet ilyen esetben csinálni?

Figyelt kérdés
Másfél évig bejött egy srác az osztályomból, de utána kiderült, hogy ő még az elején rájött, és elkezdte mindenkinek elmondani, ami nekem nagyon rosszul esett. Utána eldöntöttem magamban, hogy ennek véget vetek, ami meg is történt, sőt az egyik legjobb haverjának, akivel én is jóban vagyok el is mondtam ezt. De most, hogy eltelt csaknem egy év, most vettem észre, hogyha elnézek mellette, akkor a körülötte lévő emberek mind azt nézik, hogy úristen rá néztem, és ezt el is mondják neki. Aminek meg méginkább az a következménye, hogy nem beszélget velem. Szerintetek mit lehet ilyen esetben tenni?

2019. nov. 30. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Most vetted észre, hogy a körülötte lévő emberek azt nézik hogy ránézel és el is mondják neki... Nekem ebből az jön le, hogy sokat gondolsz bele ebbe a sztoriba. Nem lehet, hogy rémeket látsz és teljesen más a szitu?
2019. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bármi hasonló eset volt, mindig azzal nyugtattam magam, hogy sokat képzelek bele, de múlt héten félreérthetetlen helyzet volt.
2019. nov. 30. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor mesélj, mi volt az a helyzet?
2019. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A többieknek nincs jobb dolguk? Ha eltelt ilyen sok idő, akkor mit foglalkoznak még ezzel? Nézd levegőnek a srácot is, meg a többieket is. Foglalkozz inkább a fontosabb dolgokkal, azoknak több hasznuk van, mint olyan emberekkel foglalkozni, akiknek ez a legnagyobb szórakozásuk.
2019. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!