Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Bejönne nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejönne nektek egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Közepesen hosszú barna haj. Barna szem. 175 cm. 70kg. Viszonylag sportos alkat.

Zenék amiket szeret: rock, klasszikus, népi

Öltözködés :nem sminkel, rocker

Harmonikán és zongorán játszik

Kosarazik, röpizik, lovagol

Szeret rajzolni


2019. nov. 30. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha szeretsz olvasni, veszem a gyűrűt
2019. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Még szép hogy bejön :D

Bár én már lehet nem a te korosztályod vagyok (22), de régebben is szerettem az ilyen lányokat.

2019. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen, nagyon bejön. Csak kár, hogy a valóságban ilyen nincs, vagy ha mégis akad, szinte biztos, hogy nem én kellenék neki... Pedig támogatnám a sportban és a művészet, zene minden területén.
2019. nov. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Ennyiből elárulom, hogy mindenkinek kellenél. De élőben mégis teljesen más megismerni egy embert, mint így csak random leírni pár vonását. Sok függ a beszédstílusodtól, humorodtól, hozzáállásodról a dolgokhoz és még van sokminden, ami számít.
2019. nov. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sok közös pontunk nem lenne, de ez nem feltétlenül jelent rosszat.

Viszont ennyiből nem lehet pontos véleményt alkotni. Az arcodat, alkatodat, egyéni jellemzőidet csak elképzelni tudjuk. Attól, mert valaki 70 kiló és barna hajú, még lehet álomnő is, de lehet maga a Belphegor is. Na, meg nem is a külső az, amitől valaki igazán bejön.

2019. dec. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Engem már ezzel a pár mondatoddal lenyűgöztél. :D
2019. dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű
2019. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha hűséges vagy és bújós, és nem mutogatod magad, akkor simán tetszene, igen.

18f

2019. dec. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!