Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek nagyon nem jönne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek nagyon nem jönne be egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel így a kérdést, mert ilyen még nem volt.


Hosszú közép barna haj. Kék szem. 160 cm. 54kg. Viszonylag husis alkat, hason egy minimális felesleg. Hát van pár pattanásom, nem sminkelem magam de kezelem.


Zenék amiket szeret: rapp, klasszikus, techno


Öltözködés: laza, de azért nem mackónadrag, csak nem Vans és Gucci


Másokkal mindaddig kedves, amíg nem hazudnak és nem vezetik félre.


Szeret rajzolni


2019. dec. 1. 08:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10%
#8 A sör télen is hidegen az igazi, szóval velem ilyenkor jól járnának akkor 🧐
2019. dec. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az arcod is szép. Akkor jó lehetsz ha tényleg csak pár pattanásod van és nagyon kis felesleg rajtad. És azt, hogy érted, hogy hosszú közép barna haj. Úgy, hogy hát középig ér vagy hogyan?
2019. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát középnél feljebb is. De nem az zavar hogy pár pattanásom van, hanem hogy ezek pirosak és feltűnőek.
2019. dec. 1. 15:27
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék ismerkedni, nem azért írtam ki a kérdést :)
2019. dec. 2. 05:32
 15/17 anonim ***** válasza:

Hát a "zene", amit hallgat, az kizáró ok.

Klasszikus még oké, de atöbbi az csak degenerált zaj.

2019. dec. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Hát pedig nekem tetszenek.

Ha egy fiú emiatt nem jön össze egy lánnyal vagy most akarkiről lehet szó akkor ő a degenerált nem a zene.

2019. dec. 2. 21:17
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha visszafogott és nem instára teszi ki a hátsóját, hűséges és bújós akkor simán együtt lennék ilyen lánnyal. Persze azért külsőre az arc nekem is fontos, nem tetszet mindenki mindenkinek annyira :)

18f

2019. dec. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!