Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek nagyon nem jönne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek nagyon nem jönne be egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel így a kérdést, mert ilyen még nem volt.


Hosszú közép barna haj. Kék szem. 160 cm. 54kg. Viszonylag husis alkat, hason egy minimális felesleg. Hát van pár pattanásom, nem sminkelem magam de kezelem.


Zenék amiket szeret: rapp, klasszikus, techno


Öltözködés: laza, de azért nem mackónadrag, csak nem Vans és Gucci


Másokkal mindaddig kedves, amíg nem hazudnak és nem vezetik félre.


Szeret rajzolni


2019. dec. 1. 08:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%
Álomcsaj <3
2019. dec. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Semmi extra
2019. dec. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Őszintén? Ennyi infó édeskevés bárminek az eldöntésére. A leírásod alapján egy vagy a sok száz lány közül. Ennél jóval több kellene ahhoz, hogy azt mondhassuk, hogy 'igen, járnánk veled' vagy 'nem, semmi esélyed'. Ha szeretnél akkor írj nyugodtan, több információ alapján könnyebben tudnék választ adni a kérdésedre.
2019. dec. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2019. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én ezt most először írom ki.
2019. dec. 1. 10:09
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Nekem szimpi vagy, abszolút nem zavar az amit te vélhetően zavarónak gondolsz magadban.
2019. dec. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Fogalmam sincs, de akkor leírom nekem milyen lány nem jön be. Az egysejtű, tájékozatlan, műveletlen, írástudatlan, primitív. Ha te nem ilyen vagy akkor simán meghívnálak egy forró csokira.
2019. dec. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%

#7

Télen hideg italt kell inni. Nyáron meleget. Ugyanis így a szervezetedet csapod be.;)


Lány vagyok ugyan, de szerintem sem lehet ennyiből megmondani, hogy összejönnének e veled.

2019. dec. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5%
#8, elnézésed kérem, akkor téged limonádéra hívnálak meg, végre egy lány aki tud fogalmazni és helyesen ír, ráadásul nem is hülyeséget :) #7
2019. dec. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Akkor télen igyam meg a jeges teát például?

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de télen inkább egy jó forró teát vagy egy forró csokit tudnék elképzelni.

Az eddigi válaszokat nagyon szépen köszönöm. :)

2019. dec. 1. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!