Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a fiúknak miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a fiúknak miért vannak ilyen nagy elvárásaik a lányokkal szemben? 19/l

Figyelt kérdés
Belefáradtam már abba hogy csak azért mert nincs darázs derekam, vékony combjaim, meg nem vagyok 170 cm magas, nem kellek senkinek. Pici vagyok meg formás, nagy cici kerek fenék. Sokáig azt hittem hogy ez jó, de sajnos rá kellett jönnöm hogy a vékony és magas az ideális elképzelés. Miért változott ekkorát a férfi ideál, és miért kell mindenkit visszautasítani aki ennek a mintaképnek nem felel meg? Rosszul esik azt látni hogy rengeteg nő (köztük én is így voltam) görcsösen próbál megfelelni ezeknek az elvárásoknak, nem esznek, halálra sportolják magukat stb.. Miért tűnik el a személyiség és az egyéniség fokozatosan a mai világban? Régen nem így volt, legalább is ezt mesélték a szüleim, nagyszüleim.

2019. dec. 5. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem csak neked ez a problémád! 22 éves férfi vagyok, 186 cm és 67kg, és elég sokat sportolok és jól is nézek ki, de mégis nincs senkim! Az exem kb hasonló adottságai voltak, mint neked, és mégis megcsalt és egy drogos hülye kellett neki! Szóval általánosságba az emberek azt se tudják mit akarnak, én mindig kimondom amit akarok, mert nem fogom tartogatni és legalább még tudom mit érez a másik! Nyíltan és egyenesen mindig megmondom, és ez sok embernek nem tetszik! Mert az emberek el vannak torzulva! Majd találsz valakit aki szeretni fog, de nehéz, mert sok a hazug és álszent ember!
2019. dec. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Inkább a lányoknak vannak nagyon nagy elvárásaik szerintem. Le merném fogadni, hogy neked is extrém igényeid vannak, és csak annak a pár "szuper pasinak" nem jössz be, a többinek meg igen.
2019. dec. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: igazad van sajnos.

2. válaszoló: nem, nincs igazad, nekem nem jönnek e az ilyen don juanok , csak legyen aranyos meg kedves, szeressen. nem kizárt hogy valaki ilyennek tetszem, de nem nyit felém senki..

2019. dec. 5. 11:05
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Nekem éppen hogy a pici lányok az ideáljaim, én undorodom a magas vékony lányoktól, nem igazán értem miért raktad ki ezt a kérdést, rengeteg férfi örülne egy pici formás barátnőnek.. én meg pont ilyen lányt nem találok mert egyre ritkább. Nem kell aggódnod szerintem, itt inkább az a kérdés, hogy neked milyen elvárásaid vannak. 22/F
2019. dec. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Ezt a kérdést akár meg is fordíthatnánk. A lányok nagy részének sajnos fontosabb a kockahas meg a propeller a kocsi elején, mint a bizalom, őszinteség, intelligencia. Én magam sem vagyok egy Adonisz, nincs BMW-m (autóm van, de BMW-t sose akartam, és nem is lesz), nincs kockahasam, nem vagyok kigyúrt. Nem vagyok nagyképű, nem járok el minden hétvégén a sárga földig leinni magam (sőt, nem is járok ilyen kocsmákba, ha nagy ritkán elmegyek a haverokkal, akkor max 2 sört szoktam inni). Pont ezek miatt nem is találok párt, mert manapság a külső és apuci által kapott dolgok lettek a fő értékmérők, a belső tulajdonságok és a saját egzisztencia harmadrangú. És nem csak a lányoknál van ez, ne értsd félre, egyre több bunkó fiú is van a generációnkban. Aki meg visszahúzódóbb, nem annyira izmos, cserébe jó belső értékekkel rendelkezik, háttérbe van szorítva. Ez az én meglátásom sajnos... 20/F
2019. dec. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Tévhitben él mindenki, aki azt hiszi, hogy a test bármit is számít. Semmit nem számít (kivéve a 2 véglet, a 170kiló senkinek nem jön be senkin)
2019. dec. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Itt is van baj azért ha azt hiszed hogy a nagy fenék és a nagy mell elég. Ez megint nem normális dolog lenne ha csak ilyen lányokkal foglalkoznánk. Én nem csak a mellméretet nézem egy lánynál. Rengeteg más dolog jóval fontosabb. Lehet egy lány nagy mellű, nagy fenekű, karcsú, formás, ha a személyisége nem tetszik. Vagy lehet esetleg még okos is emellett, ha pl nem tudok vele poénkodni.

Régen tényleg más volt a világ. De akkoriban 14-15 évesen már esetleg házasodtak is, főleg ha érkezett a gyermekáldás. Meg még esetleg ment a boszorkány üldözés is. Ezeket azért ne sírjuk már vissza.

2019. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

"Ha tetszik egy BMW, a gyerek nem a kocsira, hanem a sofőrjére fog hasonlítani."



Itt egy másik véglet. Jó pár éve már a pénz és a külsőségek jelentik a mindent.

Számomra (és még néhány jószívű férfinak, akinek a szerelem nem egy tárgyiasított dolog) igazából nincsenek konkrét és szűk elvárásai.

Magamból kiindulva nem mozgat meg, hogy mekkora a feneke/melle vagy milyen az alkata egy lánynak/nőnek, számomra az arca fontos (mert a szerelmeddel nem úgy fogsz beszélgetni és napról napra élni, hogy az idomaira mereszted a tekintetedet, hanem hogy a szemébe nézel) és a mögötte rejlő lélek.

Még nem volt kapcsolatom, semmilyen formában, és nagyon szerencsésnek mondhatom magam, hogy találkoztam az első szerelmemmel és már fél éve együtt vagyunk. Nem érdekel hogy kissé duci (162 cm - 74 kg) vagy hogy lógnak a keblei ... lehetnek nála dögösebb és tutibb csajok, de amilyen a lelke és a szíve, az senkihez sem hasonlítható.

Hülyeségnek gondoltam én is a "szerelem vak" kifejezést, de igaz.

Kevés olyan ember van, aki nem pár numerára akar csak felszedni valakit, hanem jövőt alapozni és családot alapítani ...

De ez a mindkét oldalon így van ...

Ez már ennek az elb*szott generációnak a hozadéka ...

2019. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%
Én felvállalom, hatalmas elvárásaim vannak, de nem a külsőt illetően, hisz mit ér egy szép lány, ha belül fekete lyuk. Vagyis legyen művelt, intelligens, nyitott, lehessen vele beszélgetni. Elvégre nem egy butuska libát szeretnék bemutatni a szüleimnek.
2019. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
Te csak azon sirsz, h nem a te karaktered most a zsaner . Pech.
2019. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!