Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A helyes (tegyük fel, hogy az...

A helyes (tegyük fel, hogy az :D), kondis fiúknak milyen elvárásaik vannak a lányokkal szemben?

Figyelt kérdés

Szia! : )

Lehet, hogy nem a megfelelő témakörben tettem fel a kérdést, de azért remélem, válaszolnak páran.

Érdekelne, hogy vannak-e kikötéseik az ilyen fiúknak. Nekem nagyon tetszik, ha egy fiúnak izmos, szépen kidolgozott teste van, és elgondolkoztam, lenne-e egy ilyen embernél esélye.

(És igen, tudom, hogy nem minden a külső, de ilyen szempontból kérdezem.)


Köszi a válaszod! =)


2012. febr. 1. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd, az, aki ennyire ad magára, hogy jól nézzen ki, az biztosan elvárja egy lánytól is ugyanezt. Nyilván nem feltétlen azt, hogy te is legyél kockás hasú, de az elvárás lehet, hogy legyél sportos, feszes, ne plöttyedt (az elhízásról ne is beszéljünk).


Biztosan vannak kivételek, de ezek is a szabályt erősítik.

2012. febr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.ne higgyen a fogyasztószerekben (szerintem ez egyre inkább előre csúszik a prioritási listán..)

ha ez megvan.. hát, akkor már nem lehet semmi sem olyan rossz..

2.ne beszéljen túl sokat.

3.az intelligencia már adott az 1. pont miatt.

2012. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elvárható ha már heti 9 * edzek (4 súlyzós, 5 aerob)+ betartom a normális kajálást hogy ő is tegyen az alakjáért, de a külső nem minden én pl elvárom hogy mivel hamarosan diplomás leszek ezért szinten értelmiségi legyen vagy legalábbis legyen benne erre hajlandóság hogy az agyát is művelje, ugyan úgy fontos egy lánynak hogy legyen humorérzéke , valamint hogy legyen hűséges...Igazából a testalkat egy olyan dolog hogy ha értesz hozzá akkor baromi jó formát tudsz hozni ha hajlandó vagy tenni is érte:D
2012. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2012. febr. 2. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!