Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a fiúknak miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a fiúknak miért vannak ilyen nagy elvárásaik a lányokkal szemben? 19/l

Figyelt kérdés
Belefáradtam már abba hogy csak azért mert nincs darázs derekam, vékony combjaim, meg nem vagyok 170 cm magas, nem kellek senkinek. Pici vagyok meg formás, nagy cici kerek fenék. Sokáig azt hittem hogy ez jó, de sajnos rá kellett jönnöm hogy a vékony és magas az ideális elképzelés. Miért változott ekkorát a férfi ideál, és miért kell mindenkit visszautasítani aki ennek a mintaképnek nem felel meg? Rosszul esik azt látni hogy rengeteg nő (köztük én is így voltam) görcsösen próbál megfelelni ezeknek az elvárásoknak, nem esznek, halálra sportolják magukat stb.. Miért tűnik el a személyiség és az egyéniség fokozatosan a mai világban? Régen nem így volt, legalább is ezt mesélték a szüleim, nagyszüleim.

2019. dec. 5. 10:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én magas vagyok és vékony mégse tolonganak értem, szóval nem valószínű hogy emiatt nem találsz párt. De egyébként sokan vannak olyanok akiknek kifejezetten az olyan testalkatú lányok tetszenek amilyen te vagy.
2019. dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert a lányok nagyon és egyre jobban feltolják a lécet. Aztán lesznek olyan harminc és fejvesztve keresnek bárkit férjnek/apának, negyven felett elváltan pedig már annak is örül ha egyáltalán valaki hátbaveri. Ennyit a hiúságról.)
2019. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kicsit erdekesen latod a dolgokat. Szerintem nem a magassagod, a darazs derekad hianya, vagy a vastag combod itt a problema. Szerintem jo par olyan csavo el, akiknek pont te vagy az idealjuk, szerintem te sem hiszed el, hogy nem igy van. A hozzaalassoddal lehet itt a problema, es bevonzod a rosszat emiatt.
2019. dec. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 $$$$$ ***** válasza:

Nagyon tevedsz. Nekem pont hogy nem a nagyon vekony lanyok jönnek be. Hanem inakbb akiken van egy kis felesleg. Ha van egy kis pocija a lanynak az szerintem nagyon cuki😊. És a leirtak alapjan pont tökeletes alakod van(vagyis az en ideallom). Ne izgulj siman talalsz majd valakit. A magassag meg nem szamit. Legalabb is szamomra. Csak annyi érdekel hogy alacsonyabb legyen nallam a lany. Ami nem nehez mert 203 cm vagyok😂. Exem is 164 volt csak megis imadtam. Nem a magassag szamít..

19/F

2019. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!