Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálom ezt? 17/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom ezt? 17/F

Figyelt kérdés

Szándékosan kerülöm a nekem tetsző lányt! Olyan, mintha ilyenkor nem is én irányítanám magam, hanem vmi felsőbb dolog, amin nem tudok uralkodni. Ez ilyen alap, hogy nem merek a közelébe menni, de ha vmilyen oknál fogva mégis ott vagyok, akkor próbálok nem rá nézni (pedig valójában nagyon is szeretnék, sőt csak őt nézném legszívesebben órákon keresztül), és gyorsan távozni, aztán fellélegezhetek. Segítsetek, barátaimmal ezt nem szeretném megosztani, kicsit kínosnak érzem ezt az egészet. Érdemes lenne pszichológus segítségét kérnem? Komolyan ez már nem vicc.

UI.: Soha nem voltam még szerelmes, úgy igazából. Ha ez most az (márpedig nagyon is az), akkor elég furán élem meg.



2019. dec. 10. 23:39
 1/5 anonim válasza:
39%
Próbálj meg vele beszélni erősen uralkodj vagy gondolj a farkadra és amikor a közelébe vagy indulj be és menni fog 😀😉
2019. dec. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Ha úgy érzed felsőbb dolog, akkor kérd a felsőbb dolog segítségét, beszélgess erről Istennek, mi a baj..és meglátod előbb-utóbb rájössz . Jobbulást és szép napot.
2019. dec. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg leküzdeni az izgulásod. Gondolj bele: semmit nem veszthetsz vele, ha ránézel, esetleg beszélgetsz is vele. Próbáld meg leküzdeni ezt a “felsőbb dolgot”.

Sőt, ha rá se nézel, és kerülöd a társaságát, pont az ellenkezőjét válthatod ki belőle annak, amit szeretnél: azt fogja hinni, hogy ki nem állhatod, így még ha tetszel is neki, egész biztosan nem fog kezdeményezni.

Ha már nem izgulsz a közelében, akkor jöhet a következő lépés: menj oda hozzá, kérdezz tőle valamit, ismerkedjetek, aztán majd alakul a beszélgetés. :)

2019. dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon félsz a visszautasítástól, ezért kerülöd. Gondolj arra, milyen jó lenne, ha együtt lehetnétek. Ez pedig csak akkor lehetséges, ha legalább a közelében vagy és rámosolyogsz. Különben biztosan nem fog kezdeményezni.
2019. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a sok bránertutujgatás elhiteti veled, hogy minden rendben, és tulajdonképpen neked mé nem is kell barátnő.
2019. dec. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!