Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány, be is jövök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, be is jövök neki de többen is hajtanak rá. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány egy facebook csoportban. (Ismerem is személyesen a lányt, de tök mindegy) Elkezdtem vele többet beszélgetni, és mondta hogy bejövök én is neki, szimpatikus vagyok, és stb... De ezzel az a baj, hogy elmondta azt, hogy a fúikkal jobban kijön. Szerintetek csak én jövök be neki, vagy van még más is? Illetve a csoportból szinte minden fiu rá van akadva.

2019. dec. 26. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Jól értem, hogy lánya vagy?
2019. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
-a :)
2019. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hajts rá te is. :)

Attól, hogy vannak fiú barátai, még nem jelenti azt, hogy azok is bejönnének neki. Mint ahogy azt sem jelenti, hogy te ne lennél esélyes. Hiszen már mondta is. ;)

Szóval hajrá!

2019. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!