Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy visszahúzódó fiú sosem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszahúzódó fiú sosem fog kelleni egy lánynak sem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt aki nagyon extrovertált volt, de nyilván nem kellettem neki, inkább egy magához hasonló fiút talált. Az ilyen fiúk mint amilyen én is vagyok, fogunk valamikor barátnőt találni?

Én 25-30 éves korom körül szeretnék majd gyereket.


2020. jan. 1. 22:07
 1/6 baby_berry ***** válasza:
73%

Megfogod találni azt aki pont így fog elfogadni ahogy vagy!

Bár szerintem ismétlem SZERINTEM nincs is annal kiabranditobb ha egy fiúnak nincs onbizalma:'(

2020. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Fogsz találni magadnak egy lányt, csak akkor te is inkább egy magadhoz illőt keress. És amúgyis ha majd jobban megismersz valakit, és kellő ideje vagytok jóban, biztos, hogy nem leszel előtte is visszahúzódó.


Az elején mondjuk kell egy kicsi határozottság, legalább csak annyi, hogy ráírj arra a lányra, aki éppen megtetszett. És lehet, hogy ezzel ki kell lépned a comfort zónádból, de tenni is kell azért, hogy az ember elérje a célját, ami a te esetedben egy párkapcsolat.


Amúgyis rengeteg olyan lány van, akiknek bejönnek a kissé félénk srácok. (Én is ismerek ilyet.)


Szóval hajrá! :D

2020. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is sokkal jobban bejönnek a csendes, inkább visszahúzódó srácok. S ezzel nem vagyok egyedül a baráti körömben sem, a többségnek ez tetszik.
2020. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia. Ne légy elkeseredve biztos, hogy találsz magadnak lányt aki pont úgy akar teged ahogy vagy, vagy a lány talál rád 😏😉. Én például nagyon szeretem a visszahúzódó, alig beszélő, csendes, nyugodt és aranyos fiúkat és nem tudatosan valasztom őket. Szóval sok szerencsét és ne aggódj jonni fog majd valahogy egy lany 😉

17/l

2020. jan. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem kimondottan az ilyen fiúk jönnek be. Meg az is bejön ha a fiú fiatalabb/tapasztalatlan(igaz én is az vagyok). És kimondottan zavarna ha a fiú rámenősebb,tapasztaltabb nálam.

Hány éves vagy?

2020. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves 1. válaszoló.

Introvertált típusként nem értek egyet azzal, hogy a visszahúzódó férfiaknak/nőknek nincsen önbizalmuk.

Világ életemben az ölembe hullott minden kapcsolatok tekintetében. Egyik társaság vitt bele a másikba, nem feltétlenül volt szükségem arra, hogy idegen emberekhez menjek oda. Bemutattak, a közös időtöltés miatt pedig akarva/akaratlan megismerkedtem az adott illetővel.


Nem arról van szó, hogy nem vagyunk elégedettek magunkkal, vagy megkeseredtünk volna, csupán ki kell lépni a komfort zónából, amiből előtte csak nagyon kevésszer.


Neked válaszoló pedig csak azt tudom mondani, hogy bárhogy is alakul az életed a személyiséged terén, előbb vagy utóbb mindenki talál valakit. Talán akkor amikor a legkevésbé számít rá. Csak ne görcsölj rá ezekre a tervekre. Én is 26 éves korom környékén akartam gyereket, de rájöttem, hogy sokkal jobb, ha programokon veszek részt, eljárok a haverokkal, mintha kétségbeesettem próbálok barátnőt szerezni, hogy nehogy ne jöjjön össze a családalapítás.

Egy kis idő után sokkal szabadabb leszel, könnyebben fogsz tudni kezdeményezni és ismerkedni.


Sok sikert kívánok, szurkolok, hogy összejöjjön a kitűzött cél :D

21/f

2020. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!