Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nagyon visszahúzódó,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon visszahúzódó, gátlásos, félénk, szorongó lánynak van esélye párt találni?

Figyelt kérdés
Én mindenhol azt látom a környezetemben, hogy a fiúk az olyan lányokkal érzik jól magukat és azoknak a lányoknak a társaságát keresik, akiknek van önbizalmuk, sokat mosolyognak, vidámak és esetleg még népszerűek is. Még csak 17 leszek, de néha úgy érzem sosem lesz senkim, mert nem tudom létezik-e olyan fiú, aki őszintén szeretne és elfogadna engem.

2017. szept. 27. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Engem már ennyivel megfogtál. :3
2017. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Biztos létezik, nekem sem lenne bajom veled ezek alapján.

Tehát ha megismerkednénk, és bejönnél, lenne esélyed attól független, hogy visszahúzódóbb vagy-e vagy sem. Kapcsolatban egyébként, ha egy ideje együtt vagy valakivel, nyitottabb, felszabadultabb leszel vele szemben :)


Esetleg az ismerkedésnél lehet probléma, hogy nehezebben is ismerkedsz meg emberekkel a félénkséged miatt. De ne aggódj, van még időd bőven, és biztos rátalálsz egyszer a párodra, aki úgy szeret, ahogy vagy :) 17/f

2017. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat! Remélem így lesz. :)
2017. szept. 27. 19:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Több, mint egy ilyen fiúnak. :)
2017. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet. :) De én tudnék örülni egy ilyen fiúnak nagyon, csak eddig még sajnos nem találkoztam vele.
2017. szept. 27. 19:15
 6/13 anonim ***** válasza:

Van még időd. :)

Én 18 vagyok, és nekem se volt még kapcsolatom.

2017. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fején találtad a szeget.. bizony a fiúk többsége a népszerű csajokra buknak,De ez fordítva is így van.. A csajok többsége meg a népszerű nagymenőkra buknak.. Ez ellen sokat nem tudsz tenni..csak annyit hogy örülhetesz hogy te Nem vagy olyan csaj mint a többi... Időd van mint a tenger,légy türelmes..Elvégre minden embernek "megvan írva" hogy kivel van? kivel lehet... ezzel azt akartam írni hogy a vak tyúk is talál szemet.. Még a legutolsóbb legocsmányabb embereknek is van valakiük..Minden embernek van sanca...Ezen nem kell görcsölni.Szóval türelem.
2017. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Igazából lehet, hogy tényleg vár rám valahol, valaki, csak éppen nem tudom hol keressem.
2017. szept. 27. 19:41
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne veszítsd el a nőiességedet..Hagyd hogy a fiú keressen téged... Ne ess arra a szintre mint a többi csaj.. ők keresik a fiúkat.. Tudod ám,azzal csak a fiú dolgát könnyíted meg....Diiiik a csaj akar engem... NEM... hagyd hogy a srác dolgozzon meg érted. (Hódítson meg,próbálkozzon) Amugy Ha jársz suliba lehet hogy ott megtetszhetsz valamelyiknek.. Vagy akár az utcán,városban,buszmegálón,buszban,vonaton,fb,boltban satöbbi.. Soha se tudhatod hogy mikor fog hozzád menni ismerkedni egy srác.
2017. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindenképpen azt szeretném, hogy a fiú jöjjön oda hozzám, mert nekem úgysem lenne egy csöppnyi bátorságom sem. Sajnos nem nagyon járok el itthonról, szóval ezért sincs túl sok lehetőségem ismerkedni. A suliban már nézelődtem egy párszor, de nem láttam olyat, aki megfogott volna.
2017. szept. 27. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!