Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi lehet a gond,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a gond, hogy nem találok senkit?

Figyelt kérdés

Elvégeztem úgy a középiskolát, hogy senkim sem volt.Körülöttem mindenki boldog kapcsolatban éli életét.Nem tartom magam egy gáz srácnak, adok magamra amennyire egy fiú adhat magára, de ha egy lánnyal kell ismerkedjek megáll a tudomány.Van, hogy szóba állnak velem, de, ha igen, akkor az esetek 100%-ban eddig mindig lekoptattak. Eléggé el vagyok keseredve, főleg, ha látok egy párt kézen fogva eszembe jut, hogy tulajdonképpen én is ezt szeretném, mégse sikerül.Ha lehetőség van mindig megragadom, de sajnos nem vezet eredményre.Volt valaki hasonló cipőben? Érdekelnének a tapasztalatok.


20/F


2020. jan. 1. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
20 évesen mit aggódsz... addig örülj mig nincsen. Pénz nélkül felejtsd el.
2020. jan. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az olyan csajt felejtem el inkább, akinek a pénzem kéne.
2020. jan. 1. 23:41
 3/5 zsofimágus ***** válasza:
Hidd el, jön majd valaki, akivel majd megállapodhatsz, aztán azt az istenért se tudod majd elhajtani, ha akarod ha nem 😄
2020. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Neaggódj! Én is ugyanígy vagyok!

Csak várni kell és jön. 20/F

2020. jan. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen jönni fog! Csak legyen mindig elég pénzed a vágyai megvalósitására es ameddig lessz addig lessz nőd is .
2020. jan. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!