Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszahúzódóbb Lányok! Akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódóbb Lányok! Akik nem olyanok vagytok mint a többség. Nektek kellene ilyen fiú?

Figyelt kérdés

Szóval pár szóval leírva, magányos, sose voltak igazi barátai, 0-24 egyedül van, nem szereti a tömeget, félénk, sok hiába van hasonló, viszont szívből tudna szeretni egyetlen egy lányt egy életen át, nem az érdekli hogy mekkora melle és segge van a lánynak, hanem szeretetre vágyik (persze azért az arc számít valamit, ez alap). Nem jár bulizni, nem az az élet célja hogy a leg nagyobb luxusban éljen gazdagságba, csak legyen egy párja, aki szereti, őszinte és hűséges hozzá, akit megölelhet amikor csak akar. Én ilyen vagyok, sokan dícsérnek, mégsem kellek senkinek, a másik fele pedig leszid, sőt még idősebb 50 körüliek is, hogy milyen szégyen hogy fiatal koromra meg akarok maradni egy lány mellett. 3 barátnőm volt (igazi) és rengeteg netes csalódásom (neten ismerkedek, élőbe oda se mernék menni egy full ismeretlenzhez) átvertek, kihasználtak. Én szerettem hogy az eddigi barátnőim hozzám hasonlóan, lelkileg kicsit szarul voltak, én pedig szerettem őket, vigasztaltam simogattam stb, és nekem ez tetszett. Mondjuk az a része amikor rendbe jöttek és akkor már nem kellettem elég szar volt. Nem vagyok túl magas, 171 vagyok és KB 80 kiló körül lehetek, (mondanám hogy plusz-mínusz, de tudom hogy az plusz lenne:D) tudom hogy nem a külső a lényeg, külsőre talán a kék szemem az ami tetszeni szokott másoknak.. Illetve januárba leszek 19.

Lehet hogy a mai világba furcsa, de ameddig egy netes ismerősöm szidta a barátnőjét hogy mennyi szivet küld neki messengeren, én rohadtul irigy voltam, szeretek ölelkezni összebújni, féltékeny típus vagyok, akár ha más fiúval beszél a barátnőm, van aki szerint undorító ez a k"isajátítás", olyannal persze nem is lenne érdemes összejönnöm, ezért is illene mellém olyan lány, aki ugyan arra vágyik, együtt lenni, össze bújni, nekem sem lenne rossz ha lenne aki elrángat itthonról valami kisebb közös programra vagy ilyesmi. Tudom hogy a mai világba az én fajtám elég taszító, egyrészt a lányoknak sem kell az ilyen nyálas kapcsolat ahol kötöttségeid vannak és meg kell maradnod egy pár mellett, és a visszahúzódó embereket is inkább energiavámpírnak hívják, de tudom hogy vannak kivételek, végülis valahol mindenkinek van párja. Csak kíváncsi vagyok itt van-e olyan aki az ilyen fiúkat nem a föld alá szidja le :D Sajnos egyenlőre engem csak olyan lányokkal dobott össze a sors, akik vagy szándékosan lenéző flegma természetűek, vagy átverik az embert és szórakoznak egy sort. Így utólag elnézve ahogy eldobtak, szerintem egy percig sem szeretett igazán senki ebbe az életbe, szóval sikeres "találataim" voltak eddig :D

Fiúk is nyugodtan írhatnak véleményt, hozzáfűzést, ameddig normálisan le tudják írni.

Köszi ha végig olvastad, no offense.


2020. jan. 2. 21:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%

Mondhatnám, hogy én is ilyen vagyok, de én nem írnék ki ilyen kérdést.

Legalább is, az értelmes lányok nagyobb eséllyel olvassák el az egészet.

Leírtad, hogy hogyan nézel ki meg a méreteid, ez szerintem ciki.

Ne itt keress magadnak barátnőt.

2020. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát, ha nem tetszik ez van.. Legalább elmondtad a véleményed. Igen leírtam, ha itt találna meg egy lány az még szerencsés is lenne. A magasságom stb pedig a kérdés része volt, bár elmondtam hogy nem a külső a lényeg, és ehhez tartom is magam, az arcon kívűl nem nagyon érdekel más engem se.
2020. jan. 2. 22:04
 3/22 anonim ***** válasza:
56%
Én alapvetően visszahúzódó vagyok és csöndes, de a baráti körömben elengedem és jól érzem magam. Szerintem nincs baj veled és az egy nagyon pozitív dolog, ha szeretsz ölelkezni stb. :) Viszont az hogy nem szeretsz sehova menni, az nem túl jó. Ezen próbálj meg változtatni, legalább ha valaki, elhív valahova menj el vele. ;) 17/L
2020. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3-as aranyos vagy, ha volt barátnőm mindig jól éreztem magam, bár utolsó barátnőmmel is csak én mászkáltam utána hogy megöleljem mikor arrébb ment.. Anyway, nekem nincs senki, nem hív senki sehova, nincs családom nincsenek barátaim, én barátnőre "utazok" amúgy is, az lenne az én boldogság forrásom. Meg amúgy is, az egyik ok amiért nincs munkám az a tömeg fóbia, nem szeretek sok ember közt lenni mert csak feszengek. Bár ha volt barátnőm, érdekes a villamoson is leszartam mindenkit csak öleltem és vele foglalkoztam, szóval ki tudja lehet még ezt is megoldaná egy barátnő, nem tudom, igazából nem nagyon szeretek kimozdulni a kis zónámból. Most akartam egy lépést tenni, mivel elég sokat foglalkozok a gépemmel, felmentem volna egy bizonyos játékra, azon belül RolePlay (Role play, ugyan olyan viselkedés mint a való életbe, csak interneten:) ) csak most pedig pont karácsony napján elkezdte megadni magát a gépem, szóval ezt is elbuktam, pedig ott lett volna esélyem valakivel beszélni, talán jól érezni magam, és még élveztem is volna. persze attól még nem lett volna barátnőm, csak egy jó ötlet volt :) Ha lenne is valakim és elhívna, az attól függ hogy hova, mert például egy buliba nem mennék el, és a barátnőmet sem szeretném olyan vad idióták közé engedni, vigyáznék rá :D
2020. jan. 2. 22:24
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
3as vagyok. :) Hát ha ez így van, akkor próbálj ismerkedni. Próbáld összeszedni a bátorságos és odamenni egy lányhoz, hátha lesz belöle valami. Nem biztos, h összejön elsőre, de veszíteni valód nincs. És mint tudjuk, próba szerencse. ;)
2020. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
élőbe nem megy, viszont neten ha írt valaki vagy ilyesmi elbeszélgettem vele. Az a baj mindenki átver, kihasznál stb, erről nem én tehetek, értelem szerűen én sem az idiótákat akarom kifogni, csak szeretni akarok végre, de nekem ez nem jutott ki valamiért :I
2020. jan. 2. 22:41
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Aranyos, hogy ennyire kedves, törődő és óvó lennél a jövendőbeliddel, de a féltékenykedés azért elég kellemetlen. Nagyon nagy feszültséget tud ez generálni. Ha mondjuk a fiú, akivel ír, csak a barátja lenne akkor is féltékeny lennél?


Nekem is van tömegfóbiám, de ennek ellenére nem zárkózom el ennyire, nem tesz jót. Ismerj meg olyan helyeket ahol nincsenek sokan, és ha lesz barátnőd menjetek el oda.


Szeretni, hogy valaki lelkileg kicsit szarul van. Érdekes. 😅

Ne ilyen emberekre hajts, és te is próbálj meg kijönni onnan, ahová még mélyebbre külted magad az önsajnálattal, elzárkózással.


Alapjáraton nagyon aranyos lehetsz, de az, hogy a "hibákat" (nagyon nem szeretem ennek nevezni ezeket) pozitívnak látod, addig szerintem nem is nagyon fogsz találni olyan lányt, akinek nem csak egy lelki szemetes kell.


De azért őszintén kívánom, hogy boldog legyél és találj valakit, akivel együtt lehetnétek boldogok.

2020. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Fiu lány barátságba nem hiszem. Nem is az hogy oda vagyok érte, bármint nem azért hogy a lány szarul van, csak ha szüksége van rám, és tudok segíteni neki. Nem fogalmaztam pontosan. Én nem akarok olyan lenni mint mindenki más, ilyen vagyok, szeressen így valaki :)
2020. jan. 2. 22:51
 9/22 anonim ***** válasza:
54%
Ha te így szereted magad, akkor ne változtass semmit, csak ajánlottam, hisz ha vágysz valamire, akkor azért tenned is kell.
2020. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen. Nem azt mondom hogy szeretem magam, csak nem szeretnék megváltoztatni pár véleményt, végülis szeretnék önmagam maradni, és hát.. Ha van barátnőm én sem más lányokkal fogok foglalkozni, nem igaz?
2020. jan. 2. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!