Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált, visszahúzódóbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált, visszahúzódóbb lányok! Ésszerű magyarázat?

Figyelt kérdés

Mivel értelmes választ eddig nem lehetett kapni erre a kérdésre, megpróbálom máshogy kifejezni magam...

Tehát ha egy visszahúzódó korombeli tizenéves lány vagy, nem az a futószalagon gyártott tömeglány aki magát mutogatja instán meg trendisekdik bulizik.. Mi vesz rá titeket arra hogy egy aranyos lányból átváltozzatok oloyanná amilyen a legtöbb lány, belemenjetek olyan kapcsolatba ami nem is jó nektek, ahol kihasználnak, teljesen átváltoztok, elkezdtek magamutogató képeket megosztani stb? Ha valaki akkor én tudom milyen a magány, de nem ér meg annyit hogy átváltozzak és ne önmagam legyek. Sokszor van szó arról hogy a lány (vagy fiu) nem tudja elfogadni magát, ezért nem lesz ÖNMAGA, az az értékes ember aki, hanem beilleszkedik a tömegbe, ami átlagba egyáltalán nem jó... Ennyit megér egy kapcsolat ahol kihasználnak? Csak szerintem lenne jó ha mindenki önmaga lehetne egy hozzá hasonlító, hozzá illő emberrel akivel mindennél jobban szeretik egymást, és nem kell megjátszani magukat egy kapcsolat kedvéért? Szerintem az ilyen lányok úgy jók ahogy vannak, visszahúzódó aranyos, kedves, félénk.. Az ilyen lányok miért változnak meg a rossz irányba?

-Akiknek szokása olyat írni erre hogy "ilyenekkel vesztegesse az idejét aki akarja" nektek miért kell bántani az ilyen lányt? Egy ilyen lány sokkal több szeretetet tud adni!

Mindenki legyen önmaga, és egy párkapcsolat miatt se változzon meg!

Inkább leszek önmagam és így szeressen meg egy lány engem, mint hogy egy nagy hazugság legyen a kapcsolat. Egyet értetek? Ha nem, miért?

-A fent említett emberek véleményére vagyok kizárólag kíváncsi, másra nem válaszolok :)))



2019. aug. 18. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Megválaszoltuk. Nem értetted. Nincs tovább.
2019. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Egész egyszerűen hogy az introvertált lányok nagy része egy idő után próbál kitörni a szerepköréből. Ki akarja próbálni milyen lehet a másik út, bár ezt úgy érik el, hogy átesnek a ló túlsó oldalára néha :D

Én is introvertált vagyok, de ez korántsem egyenlő azzal hogy nem szórakozhatok, vagy hangoskodhatok néha. És ettől függetlenül egy intovertált lány is oszthat meg képeket az oldalain, nem látok ebben problémát.

Másik részről, az hogy valaki követi a divatot, használja a közösségi oldalakat nem azt jelenti hogy ő most tömeg gyártott ribizli lett. Akkor sem ha tömegcuccokban mászkál mindenfele. Ha megismersz egy ilyen tömeg gyártott csajszit, te is rájössz, hogy ugyanúgy vannak értékei, mint bárki másnak, ugyanolyan kedves tud lenni mint más lányok, sőt :D Ez emberfüggő, borító alapján ne ítéld el a könyvet :D Az hogy valaki extrovertált nem jelenti feltétlen azt hogy szívtelen, tájékozatlan vagy butuska. Ugyanúgy ahogy az extrovertált lányok sem mindig kedvesek, cukik :D Ez alaptalan beskatulyázás, szimplán. Ha pedig egy adott lány személyes motivációjára vagy kíváncsi akkor kérdezd meg őt magát. Sokkal egyszerűbb. Mi, a hozzászólok is csak tippelni tudunk, aztán vagy eltaláljuk vagy nem :D

2019. aug. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Így van kettes, ezt adom. Tény hogy az olyan lányok is lehetnek jók.. Nekem ez ilyen személyes dolog, egyszerűen nem tudnék megbízni egy olyan lányba aki mint egy cafka a fél testét megmutatja mindenkinek az utcán, bele őrülnék ha más fiuk mérnék végig az én barátnőmet csak azért mert ő mindenkinek mutogatja magát.. Ha értem megváltozna az teljesen más, és biztos hogy ők is lehetnek kedvesek aranyosak, csak nekem egyáltalán nem jön be a stílusuk, valahogy engem taszítanak a magamutogató lányok, én teljesen szeretnék megbízni egy lányba aki mellettem lesz majd életem (remélhetőleg) teljes végéig. Amúgy igazad van, erre megy a zöld "pacsi" :D
2019. aug. 18. 18:17
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért változnak meg sokan, mert a környezetük folyton cseszteti őket. Engem a saját anyám konkrétan leszbinek nézett azért, mert 18 évesen lett barátom először...
2019. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-e gratula anyukádnak.. Téged se a legjobb szülőkkel dobott meg a sors.. De ne foglalkozz velük :) Ez a gáz hogy aki más minket lenéz mindenki.. Sajnálom az olyan lányokat akiknek ezt végig kell élniük, és belőlük is olyan trash lesz.. De ki kéne tartani.. 18 év szenvedés és magány után még mindig itt vagyok, és akár mennyire azt tanácsolják hogy legyek egy magabiztos macsó fiú, dugjak ameddig csak tudok éljem ki magam, én egy percig se gondolkoztam ezen, mert nem ez vagyok, az nem ÉN lennék. Én igy vagyok önmagam, tudom hogy ez se jó, de én ez vagyok. És nem fogok megváltozni azért hogy megkapjam az alap szeretetet... Akkor inkább itt halok meg egyedül és szenvedek mint eddig
2019. aug. 18. 18:26
 6/8 anonim válasza:
63%

Egy dolgot csinálnak: megérnek agyban.

Mivel a nők előbb érnek, ezért a befordult fiúk pillanatok alatt egyedül maradnak és nem kellenek senkinek. Még pár év és ütni fogod magad a marhaságokért, amit mai fejjel gondolsz.

2019. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Nem biztos, hogy a személyisége változott meg egyébként. Én általánosban nagyon visszahúzódó voltam, csak néhány emberrel beszéltem, mert sokat bántottak az osztálytársaim. Amikor pedig elkerültem gimibe, ott rögtön kinyíltam és mertem kapcsolatokat kezdeményezni, társasági életet élni. Nagy képposztoló nem vagyok ugyan, de szórakozni is járok és megtanultam megvédeni magam. Lehet, hogy a te szemedben én is az említett kategória lennék, pedig csak annyi történt, hogy végre merem azt és úgy csinálni, ahogy szeretném

(4-es voltam)

2019. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem 6-os. Mindig igy gondoltam a dolgokat, és igy is fogom. Én nyugiba meg akarok lenni egy lánnyal aki szeret hűséges és nem olyan trendi kis hófehérke mint a többi kis instás csajszi.. Ebből úgy sem fogok engedni, nem hiszem hogy boldog tudnék lenni egy olyan lánnyal akinek az élete a bulizás és még öltözködni sem tud.. nem arra vágyok mint a korombeliek az fix. És nem egy lánnyal beszéltem aki igazat ad nekem. Persze az olyan okos lányoknak már mind van aki szereti őket, mert ők tudnak szeretetet adni.. Szóval ja, a maradék meg csendes és nem lehet megtalálni őket sajnos. Szerintem az agya pont hogy összemegy annak aki becsap olyan közösségi lánynak..
2019. aug. 18. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!