Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti hogyan veszitek rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan veszitek rá magatokat, hogy megszólítsatok egy vadidegen fiút?

Figyelt kérdés

Még tavaly találkoztam egy fiúval szavalóvesrsenyen, és szinte első látásra belezúgtam. Azóta még háromszor láttam, és mivel többször is észrevettem, hogy hosszasan figyel engem, azt hiszem, megjegyzett, még ha nem is név szerint. Viszont hiába fogadom meg, hogy legközelebb odamegyek és megszólítom, mindig megijedek, a lábam remeg, képtelen vagyok gondolkozni. Plusz attól is félek, hogy visszautasít, végülis egy teljesen idegen srác, nem tudok róla semmit, ami a jellemére vagy személyiségére utalna. Ugyanakkor szeretném megismerni, mert hiszem, hogy az első benyomás mindennél többet elárul.


Hogyan tudnék elég bátorságot összeszedni ehhez? Van erre valami bevált módszere valakinek?


2020. jan. 4. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valójában én is egy hasonló helyzetben vagyok, tehát csak ugyan azt tudom tanácsolni, amit nekem is tanácsoltak; legyél természetes, legfőképpen önmagad és ne félj. Mivel már figyelt téged, valószínűleg nem közömbös irántad, tehát egy újabb pontot bezsebeltél. Valamint ki az, aki elutasítana egy - feltehetőleg nem rögtön randevúra akarod elhívni, csupán ismerkedni szeretnél vele - baráti közeledést? Ennek szerintem mindenki örülne, aki meg nem, az meg sem érdemli a figyelmed.


Ráadásul gondolom ő a te korosztályod, tehát emiatt sincs mit aggódnod, hiszen hülyének sem nézne (az én kiszemeltem idősebb tőlem, ezért mondom). Szóvalj ne agyalj ennyit, menj bátran oda hozzá. Lehet, hogy ez tőlem elég furcsán hangzik, hiszen hasonló a helyzet velem is, viszont igyekszem én is tanulni. Bár én már szólítottam le vadidegen embert, tehát előrébb vagyok XD


De neked sok sikert ^^

2020. jan. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy te is írtad: teljesen idegen srác. Menj oda hozzá és produkálj valamit, ha szimpatikus vagy neki ő is nyitni fog feléd ha nem akkor legalább feleslegesen nem őrlöd magad ezen tovább. Veszíteni valód nincs csak akkor ha nem mész oda!
2020. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!