Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátok nélkül lehet egyáltalá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok nélkül lehet egyáltalán csajozni?

Figyelt kérdés
Tehát akinek nincsenek barátai, mert visszahúzódó volt gyerekként, felnőttként meg már nem úgy barátkoznak az emberek, így kb a napjai 90%-át otthon ülve tölti, max dolgozni jár el, meg talán 1-2 családtaghoz, ezáltal unalmas is az élete, az ilyennek hogy lehet barátnője? Vagy épp fordítva, ha lányról van szó? Tehát nincs is igazán miért összejöjjön vele valakinek, mert unalmas ember, más részt meg nincsenek emberi kapcsolatai, így nem is mozog nők körében. A netes ismerkedésről nekem az a véleményem, hogy hülyeség, szexchatelni még ok, de szerintem az ember ott nem talál társat. Ilyenkor mit tegyen? Rávan kényszerülve a magányra? 19/F
2020. jan. 5. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha hülyeségnek tartod a netes ismerkedést, akkor egyedül fogsz megpusztulni.

(mondom ezt 6 netes komoly kapcsolattal a hátam mögött, amiből 1 eljegyzés volt és 1 a jelenlegi, házasság)

2020. jan. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Korodbéli nőként azt mondom, hogy mindig is azok a férfiak jöttek be, akik sokat mozdulnak ki, eljárnak bulizni esetleg (persze csak mértékkel) és van társasági életük. De ez én vagyok. Biztos vagyok benne, hogy vannak olyan lányok, akik a visszahúzódóbb, inkább otthon ülős pasikat preferálják. De mivel otthon töltöd szabadidőd nagy részét, a netes randizást pedig hülyeségnek tartod, nem igazán látom esélyét, hogy bárkivel megismerkedj. A leírtak alapján nem tűnsz olyannak, aki fel szeretné adni az otthon ülős életstílust, úgyhogy szerintem legalább ne légy szkeptikus a netes randizással kapcsolatban. Én is hallottam olyat, akinek ez a fajta randizás abszolúte bevált. Mindenesetre, sok sikert az ismerkedéshez.
2020. jan. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen. Sokan vannak, akiknek nem jön be, ha valaki pörgős életet él. És csak van olyan hely, ahova te is elmész, ki tudja, lehet, hogy a sarki közértben találkozol álmaid lányával. Vsak járj nyitott szemmel, és ne félj ismerkedni.
2020. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!