Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lesz barátnőm egyáltalán?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz barátnőm egyáltalán? Suliban képtelen vagyok csajozni.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok ésmint kiderült általánosban jópár csajnak bejöttem, akik nekem is bejötek, de már messze lakunk egymástól. Gimiben, mivel nem járok el bulizni és inni a többiekkel, észre sem vesznek a lányok, nagyon elkeseredett vagyok, nem tudom, hogyan lehetne barátnőm. Ettől a stressztől kicsit l is híztam, már kicsit nagyok a melleim a zsírtól, de nem nagyon. 16F
2019. nov. 9. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem az ivástól és a bulizástól fognak rád felfigyelni, hanem attól, hogy hogy viselkedsz. Legyél laza, beszélgess velük, barátkozz, ismerd meg őket.
2019. nov. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Gimiben, mivel nem járok el bulizni és inni a többiekkel, észre sem vesznek a lányok, "


Azért az is gáz,amikor a srácok másnap reggelig az árokparton fetrengenek hányásban,nem gondolod?

De akkor miért nem mész el buliba?

2019. nov. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mert nem hívnak, és sosem ittam még, meg sose mentem még ki egyedül a házból. Anyám túlságosan vigyáz rám, de közben azt mondja, hogy nem emrek egyedül elmenni iskolába. kösz.
2019. nov. 10. 12:33
 4/9 A kérdező kommentje:
1-es, lza vagyok, beszélgetek velük, csak minden csaj-t körülvasz 5 srác, esélytelen a közelükbe menni is.
2019. nov. 10. 12:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor ideje elszakadni anyuci szoknyájától és megmondani neki hogy te most elmész valahova egyedül.

Biztos vagyok benne hogy nem minden csajt vesz körül annyi srác, de ha igen is, miben akadályoz meg? Beszélgetsz velük csoportban, aztán egy idő után majd négyszemközt is.

2019. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de hova mennél el? nincs hova... bulizni meg ne mis akarok :D barátaim nincsenek, csak pár ,de ők is részegek- egyszerűbb itthon amradni.
2019. nov. 10. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Szervezel te magad programot a barátaiddal, elmész velük bulizni, de nem iszol (józanon elég szórakoztatóak a részeg emberek) ha nem tetszik az a buli, ahova ők mennek együtt szerveztek saját bulit, elmész kávézóba, különböző rendezvényekre amik a városodban vannak, beiratkozol valamilyen különórára, és ott több embert megismerhetsz, bármi.
2019. nov. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy lesz. Vannak olyan fiúk akik nem keltik fel a lányok érdeklődését

De az is lehet hogy találsz majd egy lányt akinek tetszeni fogsz.

2019. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem lesz.
2020. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!