Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is fél attól hogy örökre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is fél attól hogy örökre egyedül marad?

Figyelt kérdés

Én sajnos igen 🙋‍♀️

Az a baj velem hogy eléggé visszahúzódó és önbizalomhiányos vagyok és ez megnehezíti az ismerkedést. Nem tartom magam szépnek sem.

Viszont nagyon magányos és szomorú vagyok. Hiányzik egy társ a másik felem aki megértő kedves és akivel bármiben számíthatunk egymásra és jól érezzük magunkat együtt.

Ilyenekről szoktam álmodozni de sajnos nem sok esélyt látok arra hogy ez valósággá váljon. 😢

Esetleg van itt valaki hasonló helyzetben?

19L



2020. jan. 10. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Tudod el kénne érned egy olyan szintett mikor boldog vagy szingli ként is.Vagy ha nagyon zavar a magány menj pl. valami szakköre és ismerkedj másokkal.Amúgy hányan írtak privátba?:D
2020. jan. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Esetleg van itt valaki hasonló helyzetben?"


Igen.

2020. jan. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen, félek az örök egyedülléttől. Hiába fél más is, amint ismerkedni próbál velük az ember, már nem is akarnak ismerkedni. 29/F
2020. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

persze.

Eddig nem volt kiszemelted?

2020. jan. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de attól még többször is volt párom. És ha egyedül van az ember, nem szabad mindig ezen rágódni.
2020. jan. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Ha tudnád mennyi ilyen ember van ezen a weboldalon, többek közt én is.

Azon gondolkoztam, ha az ilyen emberek mint találkoznánk és ismerkednénk, biztosan valóra is válnának az almodozasaink és tök jól meglennénk.

Én is rengeteget ábrándozom és kepzelodom, de valahogy odáig soha nem jutok el, hogy ténylegesen oda menjek egy szimpatikus és aranyos lányhoz.

Fura mikor mindkét ember szeretne a másikat, de a saját gátlások miatt nem mernek ismerkedni és azt gondolják, hogy biztosan nem leszek neki elég jó és amúgyis unalmas vagyok.

Annak ellenére, hogy én felismertem ezeket a problémákat magamban, nem tudom leküzdeni és gátol az ismerkedésben.

Tök jó lenne, ha lenne egy app, ami egyszerűen kényszerítené arra, hogy találkozzunk és beszélgessünk. Kicsit vicces lenne, de ha ez kell hozzá, akkor miért ne?!

20F

2020. jan. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Most kapsz majd 20.000 privátot.


Én nekem amúgy nem lehet barátnőm, szóval elengedtem már és megtanultam egyedülállóként élni. Úgy terveztem el az életem, hogy egyedül élek. Célokat kerestem, hobbijaim lettek, ezeknek élek.

2020. jan. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, de azért én próbálkozom. Néha itt is, Facebookom is, ott tagja vagyok néhány csoportnak. Nem akarom elhinni, hogy ennyi emberből ne legyen valaki, akivel összeillünk. 19/L
2020. jan. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Stark2000 ***** válasza:

Megértem a problémádat, de!

Szerintem fontos, hogy megtanulja az ember magát jól érezni a saját bőrében mások nélkül. Én nekem 3 éve nem volt komoly párkapcsolatom, mert egyszerűen nem úgy jöttek össze a dolgok, ettől függetlenül nem érzem magamat magányosnak. A szeretet nyilván hiányzik, és nekem sem minden napom felhőtlen boldogság, elég képmutató lennék ha ezt mondanám. Nyilván van, hogy igenis jó lenne valaki, aki meghallgat, átölel, szeret és csak fekszik velem összebújva a rosszabb napokon. Ettől függetlenül nem érzem minden percben ezt. Meg kell tanulni értékelni azt amink van, és nem azzal foglalkozni, amink nincsen. Ha túl görcsöli az ember ezt a párkapcsolat keresést, az sem jó. Tanulj meg független lenni és élvezni, hogy azt csinálhatsz, amit akarsz. Ilyenkor fordíthatod az idődet akár magadra is, magad megismerésére (nagyon hasznos dolog tud lenni, ha tisztában vagy saját magaddal, pláne egy párkapcsolatban), vagy próbálj ki olyan dolgokat, amiket eddig nem tettél valamiért. Nézelődj hobbik után, vagy bármi. Csak keresd ami érdekel, és hagyd, hogy beszippantson.


20f

2020. jan. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen a legtöbb lány tényleg egyedül végzi és ennek egyszerű oka van.

Bar végső elkeseredésükre összejönnek egy hozzájuk nem valóhoz de ezt csak olyan 40 évesen csak hogy boldogtalan életüket ne egyedül töltsék.

2020. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!