Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok? Ha egy fiu megszólít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Ha egy fiu megszólít titeket az utcán, könyvtárban, buszon, bárhol, hogyan kellene indítania?

Figyelt kérdés
Egyszrűen csak mutatkozzon be? Vagy talán egy nyitott kérdéssel? Mennyire mutassa ki, hogy tetszel neki?

2020. jan. 11. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Esetleg szólítsd meg az adott könyvvel kapcsolatban, amit olvas, kérdezz róla, ő ajánlaná e, akkor folytasd tovább, hogy te is olvasol hasonló könyveket, majd mutatkozz be.


Ha csak úgy megszólítod, akkor mondd el neki, hogy szimpatikusnak találod, mutatkozz be, majd kérdezd meg nem e lenne kedve ismerkedni, esetleg meghívnád egy kávéra ilyesmi.

2020. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

fiuk ezt ugy szoktak h egy kerdes ami odaiilik, kavezoban milyen kave? utcan mi az a meno epulet?


és mondjak h amugy azert szolitotalak le mert szerintem (pl) cuki vagy és talizhatnak kesobb

2020. jan. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Bocsi, nem te ejtetted le ezt a kétezrest?"


Viccet félretéve én nő vagyok és kicsit furcsa lenne ha a buszon odajönne valaki és azt mondaná hogy tetszek neki vagy ilyesmi. Próbálja meg velem felvenni a szemkontaktust először, ebből úgyis kiderül, hogy érdekel-e engem. Ha ez megvan, akkor jöhet a mosoly. Ha ez is kölcsönös, akkor odajöhetne bármilyen nyálas dumával, hogy "ne haragudj, de nem tudtam nem észrevenni, hogy milyen gyönyörű a szemed".

Utcán ez annyira nem érvényes, mert ritkán állok meg az út közepén, ha meg megyek valahova, akkor nem nézelődök ismerkedési szándékkal.

2020. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Natural Lifestyles nevű youtube csatornát tudom javasolni a témában.
2020. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!