Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti mit gondoltok arról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok arról ha egy srác az utcán/plázában/egyetemen, könyvtárban stb. leszólítana titeket?

Figyelt kérdés

Bejön nektek az ismerkedés ezen formája?

22/f

Kérlek az életkorotokat is írjátok le a véleményetek mellé


2018. dec. 26. 21:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem teljesen rendben van, kár hogy kevés ilyen bátor srác van mostanában

16L

2018. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Kevés olyan lány van akinek ez bejön. Pedig ezerrel próbálkozom

18f

2018. dec. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Ha jól csinálja, jól szituált és jó szöveggel jön oda akkor tetszik.

Ha meg olyan jön oda, aki igénytelen, vagy már az első 2 mondatából látszik, hogy a 90-et nem éri el az IQ-ja, akkor meg nem.


19/L

2018. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
A lányok igénytelen alatt nekik nem tetszőt, csúnyát értenek.
2018. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Aki csúnya, az általában valami születési rendellenesség vagy balesetből származó dolog. Minden máson lehet változtatni, ezért a többi igenis igénytelenség, szóval nem kell kifordítani mások szavait.
2018. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Hát figyelj, egyszer leesett a csajnak a kulcsa én meg felvettem utánna mentem és odaadtam neki, meg sem szólaltam, de mindjárt azzal ált elő, hogy örül, hogy ilyen cukifiú felfigyelt rá, de van barátja én meg mondom oké akkor a barátod nem engedi meg hogy odaadjam a te kulcsodat és hatalmasat nevettünk rajta :)

gőzöm sincs minek írtam ezt most le, de sajnálom, hogy elvettem értékes másodperceket az életedből :( :D

2018. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

En orulnek neki ha kedvesen es jo szoveggel.

Es ne ilyen kanosan (mar bocsi) mint ha egy utca holgyhoz beszelne hanem mint ahogy az elozo is irta😍

Vagy veletlen enki mesz mikor van par konyv a kezebes es segitesz neki osszeszedni hatalmas bocsanatkeresek kozepette meg minden.

Szerintem ez nagyon aranyos meg minden. En tokre birnam

2018. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%

Egyszer, olyan 2014 év vége felé (Dancsó Péterrel) be öltöztünk hajléktalannak, ezzel a fiatalok reakcióját felmérve, hogyan viszonyulnak a társadalom kiesetteihez.

Nem voltak meglepőek fogadtatások, mikor koldultunk.

Tanulságot akartunk mutatni egy példa kép segítségével, hogy bármennyire is le csúszott ember társunk, ne csukjuk be szemünk, fülünk ha róluk van szó, sosem szabad ítélkeznünk mások felett, amilyen sanyarú sors jutott nekik!

Ezzel csak arra akartam nektek, suggalni kérdező meg válaszolók, hogy ne tapossuk le egymást, mindenki ugyan olyan értékes ebben az életben.

2018. dec. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
7es hát elvettem az életedből értékes másodperceket? :O úgy sajnálom :( de sajnos nem jöttünk össze egymással, szóval nincs happy endig :D
2018. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem vetted ez jok kis tortenet :D
2018. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!