Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság miért ilyen nagy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért ilyen nagy a tini lányok egója és elvárásai?

Figyelt kérdés

Szóval röviden a story : 17 éves fiú vagyok, nem tartom magam egy Adonisznak de reálisan nézve e helyzetet szerintem egy csúnya gyerek se vagyok. Szeretek sportolni, az utóbbi időkben (1 év) elég izmosra kidolgoztam a testem. De lényegtelen, ennyit magamról.


Akárhányszor próbálkoztam eddig egy lánynál randin nem jött össze, legtöbben csak barátságot akartak, ami tok megalazo így hagytam a csába.

Az egyik lánynál rakerdeztem hogy elarulja-e, hogy miért csak barátságot akar tőlem? A válasza az volt, hogy nem érez kémiát, ennyi az ok. Nem értem hogy 17 éves csajnak miért kéne csak olyannal osszejonnie aki iránt olyan érzése van hogy naa, ő az igazi, ő életem szerelme. Szerintem ebben a korban ez nem kéne hogy ilyen görcsösen menjen hogy csak a legjobb, aki tökéletesen passzol hozzám... És azért is furcsálltam tőle ezt a választ, mert kb a randi előtt egy héttel voltunk pincebuliba ahol ő is ott volt és úgy sétáltunk hogy fogtam a kezét. És ha nincs kémia, szerintem egy csaj nem hagyja hogy kézenfogva setaljanak vele


Tehát összefoglalva az az érzesem, hogy az összes olyan lány aki nekem tetszik, többet akar, pedig igazságtalannak tartom hogy nem vagyok elég jó nekik, mivel szerény véleményem szerint nekem sincs annyira magas elvarasom, ezek a lányok nem a világ legszebb csajai. Úgy külsőre full átlagosnak mondanám az összeset.



Kinek van hasonló érzése, tapasztalata? Ti hogy probalkoznatok másképp a helyemben?


Illetve érdekelne még hogy ti hogy látjátok ezt az egészet?



2020. jan. 19. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

hogy ne lenne nagy az egojuk? egy átlagos kinézetű lánynak 20+ barátfelkérése van, 10+ üzenetük ismeretlenektől, és az se nagy szám ha leszólítják őket ismeretlenek az utcán, felkérve őket arra hogy modellkedjenek.

a minden napi életük 24/7-ben abból áll hogy idegenektől és ismerősöktől elismerést kapnak. sajnos ilyen a gyenge férfiak (tehát a fiúk nagyon nagy része) természete; a földig alázzák önmagukat csak hogy hozzájussanak egy kis puncihoz

ebből adódóan a csúnyácskák is azt hiszik hogy nekik csak a legjobb jár


ha 2020ban sikerül egy nem túlsúlyos, szép barátnőt tartanod, akkor te valamit nagyon jól csinálsz, és ajánlom hogy ne veszítsd őt el

2020. jan. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Első válaszoló nagyon jól leírta, tényleg ilyen a mai tinicsajok 10%-a.
2020. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
a tinik egója mindig nagy volt és az is marad
2020. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
A tini csajok a legkeresetebbek nemcsoda hogy nagy az egójuk, később amikor már 25+ elérik a nők kénytelenek lejjebb adni az igényekből
2020. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Ezzel nem igazán tudok egyet érteni egyébként, ki is fejtem, hogy miért. Mi lányok nem feltétlen a nagy szerelmet keressük, hanem csupán egy társat, akihez vonzódunk és képesek vagyunk őt jobban szeretni, mint egy barát. Ti fiúk sem jöttök össze olyan lánnyal, akihez nem vonzódtok, nem igaz? Mármint mivel megint felhozódott a túlsúly probléma, így ebből ezt merem kikövetkeztetni. Nagyon sok mai fiú és lány felszínes, ne kezdjünk el ujjal mutogatni a másik nemre, mert semmit nem fogsz elérni ezzel.


Egyébként ha nem vonzódik hozzád lelkileg, vagy testileg, akkor ez van, el kell engedni. A legtöbb lány bújósabb, bár mindenki más, mondjuk úgy, hogy én csak magamból és a környezetemből indulok ki; jó érzés valakit megölelni, fogni a kezét (bár az nekem annyira barátnál nem), hozzá bújni vagy megpuszilni az arcán.


Nekem is van olyan barátom, aki nagyon édes, kedves, aranyos, viszont nem menne többet elképzelni vele, egyszerűen nem vonzódom hozzá. Borzalmas érzés lenne vele együtt lenni, olyan lenne, mintha kihasználnám.


Gondolom te sem akarod, hogy kihasználjanak.


Ó és, rengeteg önbizalomhiányos tini van, viszont van olyan is, akinek az egója jóval magasabb; ez az ő dolga, ebbe igazán ne kössetek bele, mert egyszer ez a baj, egyszer meg az.



Visszatérve rád, kedves kérdező, szerintem nincs veled semmi baj, csupán ne keresd olyan görcsösen a kapcsolatokat, de ne is add fel. Ha nem kellesz neki, így jártál.

2020. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek #5-tel. Egy másik lány...
2020. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
mer csovesek
2020. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
r/niceguys
2020. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!