Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire vagytok naivak ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Pontosabban arra gondolok, rátok ír egy adott fiú, elkezdtek beszélgetni vele meg minden és ti naivan úgy gondoljátok, hogy a fiú csak ismerkedni, barátkozni akar. Pedig valljuk be, a fiúk többsége azért ír, mert tetszik az adott lány. Azaz többet szeretne mint barátkozni.
2020. jan. 19. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát...velem eddig asszem csak egyszer fordult elő ilyen és nagyon naiv voltam. Nem tudtam eldönteni, mit szeretne tőlem a srác. Barátság lett belőle, aztán néhány héttel később bevallotta, hogy többet szeretett volna.

Azóta is ugyanúgy barátok vagyunk, semmi nem változott meg emiatt (beszélgetünk, találkozunk). Szóval végül minden jól alakult. :)

2020. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én, már amikor rámír egy fiú tudom, hogy nem barátkozni akar, de egyébként ez ki is derül a beszélgetésből. Nálam ez úgy működik, hogy barátságot alakítok ki először is, mindenkivel. Aztán aki tetszik nekem azzal esetleg flörtölök picit, tudatom vele, hogy esetleg több is lehet ebből, aztán mikor hogy alakul. Van, hogy beszélünk de nem jövünk ki jól, nem egyezik a gondolkodás módunk vagy valami hasonló dolog miatt nem jön össze. Tehát a válaszom az, hogy meg kell tanulj irányítani. ;)
2020. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!