Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben az esetben mi lenne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akinek a barátnőjével nagyon közös hangon vagyok, többet tud nekem elmondani ami titok mint a barátjának, 1 éve vannak együtt kb, bejönne a lány és az a helyzet hogy szerintem én is neki. Kinézetre jobban nézek ki a barátjánál (jó ez relatív meg belémköttök stb) és mások és saját vélemény szerint is értelmesebb.

2020. jan. 30. 02:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Az egyik leggerincetelenebb dolog a haverodtol a nojet. Tobbet er egy baratsag mint egy kapcsolat. Persze ez attol is fugg mennyire vagytok haverok.
2020. jan. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Az egyik leggerincetelenebb dolog elvenni a haverodtol a nojet* elirtam
2020. jan. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Ez szánalmas xdd

Nem vagy igazi barát, ha ráhajtassz a lányra.

Ő meg nem igazi barátnő, ha enged neked.

2020. jan. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Régen megkaptam a haveromtól a Tesókódex nevű könyvet, melyet a HIMYM alapján készítettek el. Ajánlom figyelmedbe. Ez egyébként mindig is egy lelki csata volt, amióta léteznek nők és haverok. Fel kell tenned a kérdést magadban, hogy a barátság fontosabb, vagy egy talán lehetséges kapcsolat. Ha 30 vagy már és vészesen leakarod élni az életed valakivel és hirtelen szeretnél házasodni, gyereket stb. akkor próbálkozz meg a lánnyal. Viszont gyanítom nem vagy annyi idős, akkor úgyis lesz egy másik lány. Egy barátságot nem éri meg egy ilyen miatt tönkretenni, a haverod pedig biztos nem fog elmenni veled buliba, hozzád meg ilyesmi,hogyha ott lesz az exe, aki a te barátnőd. Szóval a Tesó csaja szent, és az exével is csak akkor jöhetsz össze, ha a tesó beleegyezik. (Ezt nem idéztem, mert nincs kezem ügyében a könyv, viszont valahogy így van.)


Maradok tisztelettel. K-mester

23F

2020. jan. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha tényleg bejösz neki majd úgy is fog alakulni. De én a helyedben nem kezdenék ki direkt a csajjal. Nagyon megütheted a bokád. De azért jóban maradnék vele, ha már ennyire jól elvagytok ebben a szituban.
2020. jan. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Eléggé gusztustalan a megnyilvánulásod. Egyáltalán ne kezdj ki olyan lánnyal, még ha jól is kijöttök akinek barátja van, főleg ha barátod barátnőjéről van szó.
2020. jan. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
51%
A legjobb az lenne, ha fognál egy jó nehéz kalapácsot és a heréidre csapnál vele teljes erődből.
2020. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A, viszonyt kezddel a csajjal ebben az esetben elkönyvelheted hogy a barátodat örökre elvesztetted


B, lemondasz a csajról,kihagysz egy jó csajt de a barátod megmarad.


Neked egy barát vagy potenciális barátnö a fontosabb döntsd el.

Én csak akkor kezdenék barátom barátnöjével ha nagyon szép lenne a lány,máskülönben barátság fontosabb

2020. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok lepontozni senkit de nem errol szol a dolog. A lannyal olyan viszonyba vagyok hogy mindent elmondunk egymasnak es szamithatunk a masik segitsegere barmiben. Na most ez a bizonyos haverom, akivel mostanaba nem surun talalkozok ez eleg megbizhatatlan ,es nem erdemli meg ot. Lelkileg valoban nem vagyom arra hogy kibasszak valakivel ,es nem kell savazni mert ebbol latszik hogy akarhany eves a commentelok fele, eretlenek. Nem vagyok szerelmes egyebkent meg semmi, csak jelenleg o az akivel el tudnek kepzelni mindent. A haverok csaja nalam szent ,altalanan, szebb csajt is utasitottam mar vissza amiatt mert haverom exe volt es ha mar nem is voltak egyutt nem akartam az igaz baratomat szar helyzetbe hozni, ez most bonyolultabb.
2020. jan. 30. 17:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Senki nem éretlen itt, igazuk van.

Egyébként meg nap, mint nap láthat helyesebb srácokat a barátjánál a lány, de ha szerelmes, akkor telibetojja az ilyeneket, mint ahogy a pasik is látnak ránézésre fullosabb lányokat a barátnőjüknél, de ettől függetlenül, aki tényleg szereti a barátnőjét, az semmi pénzért nem cserélné le. Szóval ez nagyon gyenge érv amellett, hogy téged válasszon.

Az, hogy ki és mit érdemel meg, nem te döntöd el. Majd a lány, ha nem érzi jól magát a kapcsolatban, akkor dönt. Amiket leírtál meg inkább egy jó barátságra utal, mintsem bármilyen jelre a lány részéről, szóval lehet, hogy ha bepróbálkoznál (gerinctelen módon), akkor is elutasítana és ha még a haverod is megtudná, akkor valszeg ő is neheztelne rád tök jogosan.

2020. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!