Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Haragszom az összes férfira....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragszom az összes férfira. Szerintetek hogyan tudnék ennyi csalódáson túl jutni? 18L

Figyelt kérdés
Első pasim megcsalt, második csak úgy szakított velem (Facebookon), harmadik pedig azt mondta, hogy nem illünk össze. Na, a harmadik jómadár 2 hétre rá már másik csajjal volt fent a Facebookon, azóta is (azaz 7 hónapja) együtt vannak. Bármire megesküszöm, hogy mindegyiküknek megadtam azt a szeretetet, amire szüksége van egy átlagembernek. Soha nem veszekedtem egyikkel sem, mindennapos volt a szex, gyakran mondtam el Nekik az érzéseimet, hogy mennyire szeretek velük lenni, és még mondták is, hogy senkitől nem kaptak ennyi szeretetet. Mégis mind elhagyott, és most kezdek rádöbbenni arra, hogy nekem rohadtul nem való egy párkapcsolat sem, mert egy gyökér vagyok mindenkihez. Mit tegyek? (22, 32, 29 évesek voltak, ebben a sorrendben.)
2020. febr. 9. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Rosszul választasz.
2020. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Miért utálod az összes férfit? Hiszen csak 3 bántott meg, nem mind......
2020. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2# Rajtuk kívül találkoztam, illetve ismerkedtem is pár férfivel, mind bunkók és elutasítóak voltak velem, pedig kedves voltam. Szóval, megvan az okom arra, hogy távolságtartó legyek mostantól.
2020. febr. 9. 17:16
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem a megfelelőekkel ismerkedsz. Társkeresőkön főleg ilyennekl fogsz találkozni, meg akik azzal jönnek akár neten, akár személyesen, hogy kapcsolatot akarnak. Aki valóban veled gondolja, az szépen megismer, eljár veled programokra, majd csak utána lesz bármi más, idővel. Aki az első randin ágyba akar vinni azokat kerüld el. Ha ezeket betartod, kevesebb eséllyel fogsz ki rosszat, mert jóelőre ki tudod szűrni őket.
2020. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak úgy nem bunkó mindenki. Vagy tényleg rossz környezetben mozogsz, vagy rosszul választasz. Én is 22 vagyok és én minden (összesen 2) exemmel békében váltunk el. Mai napig jóban vagyok velük és ha találkozunk véletlenül akkor is simán tudunk beszélgetni. Szóval ne mond hogy minden pasi egy barom mert ezt személyes sértésnek veszem. Egész életemben úgy éltem és úgy is neveltek hogy tiszteljem a nőket, és amikor egy ilyet olvasok akkor igen is felhúz hogy a másnál l, vagy a másik nemnél ez nem alapvető dolog.
2020. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

"Bármire megesküszöm, hogy mindegyiküknek megadtam azt a szeretetet, amire szüksége van egy átlagembernek. Soha nem veszekedtem egyikkel sem,

mindennapos volt a szex..." - Ez volt a hiba! Ne add magad ennyire könnyen.


32F

2020. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy inkább veled egykorúakkal kellene összejönni, hátha jobban megértitek egymást. :)
2020. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
#6 pedofil kutya takarodj már innen
2020. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Voltam együtt 21 éves pasival is, az is megcsalt... Szóval mindegy.
2020. febr. 9. 19:56
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

Először is nem fogom követni a kérdést szóval hiába válaszolsz kommentbe.

Eleve már az gáz hogy 18 évesen ilyen idős fiukkal voltál, aki ilyen naiv és buta szinte "apaimádó" (mert az átlag kis tinik sajnos ilyenek, tisztelet a kivételnek)

Minden nap szexet akartak, hát ha annyi szeretetet kaptak és még szexet is, nem csoda hogy kihasználtak, és ezeket ha elmondod egy fiunak nem tudom ki akar majd normál kapcsolatot tőled, de ez csak személyes vélemény..

Ha sok szeretetet adsz az jó, de sajnos ugyan olyan vagy mint a tinik többsége, sok fajtája van ezek közül az egyik ez, aki csak az idősebbekre bukik, sajnos ne is haragudj de nem csoda ha ezt csinálják veled. nekem is voltak kapcsolataim, 18 évesen, az első egy pici veszekedés után elhagyott (de tényleg, valami apróság) a másik elhagyott mert nekem kevés volt a heti egy találkozás stb, a harmadik szó nélkül lépett le, az utolsó 25 éves létére is csak kihasznált mint a többi, a maradék pedig ugyan olyan kis szórakozós tini.. Nektek csak az számít hogy idősebb legyen, magas helyes pénzes fiú stb, így nem is csoda. És ameddig nem maagad mellé illő fiút keresel, akivel nem csak a napi dugogatás van meg ahogy a mai kapcsolat többségébe, addig nem is fogsz túljutni ezen, mert csak ilyenek lesznek. Oké hogy fiú vagyok stb, és nekem is lenne rá napi igényem, de ha közbe nem bizonyítunk egymásnak hogy nem fogjuk lecserélni egymást, nem bizonyítjuk hogy imádjuk egymást és hogy tényleg szeretjük egymást és azért fekszünk le nem pedig mert épp megkívántuk a szexet, addig nem is lesz normális kapcsolat. Tudom sértően hangzik, de ez van. Talán ha a korunkbeli lányoknak lenne egy kis esze, és nem csak a buli a haspóló meg a ribis öltözködés/viselkedés lenne a menő, akkor talán nem sírnátok minden percbe hogy "jaj kihasználtak", aki kihasználható azzal megteszik a fiúk, sajnos fiúkról meg mindenki azt hiszi nem lehetnek érzéseink, pedig vannak. Fiúkból pedig én vagyok a példa arra akit ki tudnak használni, ugyanis hamar megszeretek valakit, lelkileg szeretek segíteni ölelgetni és szeretni, ezt ki is használják folyton, utána pedig ennyi voltam...

19f :)

2020. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!