Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Haragszom az összes férfira....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragszom az összes férfira. Szerintetek hogyan tudnék ennyi csalódáson túl jutni? 18L

Figyelt kérdés
Első pasim megcsalt, második csak úgy szakított velem (Facebookon), harmadik pedig azt mondta, hogy nem illünk össze. Na, a harmadik jómadár 2 hétre rá már másik csajjal volt fent a Facebookon, azóta is (azaz 7 hónapja) együtt vannak. Bármire megesküszöm, hogy mindegyiküknek megadtam azt a szeretetet, amire szüksége van egy átlagembernek. Soha nem veszekedtem egyikkel sem, mindennapos volt a szex, gyakran mondtam el Nekik az érzéseimet, hogy mennyire szeretek velük lenni, és még mondták is, hogy senkitől nem kaptak ennyi szeretetet. Mégis mind elhagyott, és most kezdek rádöbbenni arra, hogy nekem rohadtul nem való egy párkapcsolat sem, mert egy gyökér vagyok mindenkihez. Mit tegyek? (22, 32, 29 évesek voltak, ebben a sorrendben.)
2020. febr. 9. 17:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
18 évesen szerintem legfeljebb 25 legyen a párod. Most gondolj bele a 32 éves fószer helyébe. Szerinted egy 18 éves naiv kislány neki megfelel? A 3-bol 2 lassan családot alapít b@$zki... Mire számítottál?
2020. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
Ezazz haragudj minden pasira azért mert rossz embereket fogtál ki 😂😂
2020. febr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
71%

Már meg ne haragudj de benned van a hiba hogy azt képzelted hogy az a nálad jóval idősebb korosztály majd komolyan tud téged venni. A neked való korosztály 17-20

Nem pedig 25-40

2020. febr. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!