Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jogosan haragszom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan haragszom emiatt?

Figyelt kérdés

A barátom Messengeren benne van egy csoportban (eleve ilyen +18as neve van, persze viccből) amiben ő van, a legjobb 2 fiú haverja, meg 3 lány. Az utóbbi három hát...nem mondanám őket ribiknek, csak úgy öltözködnek, mindig perverzednek főleg fiúkkal, elég közvetlenek és viccből olyanokat mondanak hogy “Megadod a házit xy és les*opom a fa*zod” értitek. Nem oké.

Eleve kicsit zavar hogy a barátom velük haverkodik...de most azt nem tiltom meg neki kikkel barátkozik. Csak sosem mutatja meg, miről beszélnek ebben a csoportban...vagyis régebben 1x-2x igen, de akkor eléggé kiakadtam mert olyanokat írtak, szóval inkább nem mutatja meg, hogy ne haragudjak. Ez rosszul esik mert én mindig megmutatok és elmondok neki mindent mert megbízok benne..aztán volt már hogy ezt elmondta abban a csoportban, hogy miket mondtam neki stb, de aztán bocsánatot kért de na. Van hogy nap közben a semmiből eszembejut hogy létezik ez a csoport, és mikor épp nem ír vissza ott beszélget, és rögtön sírhatnékom van...értem én hogy magán élet, de nektek ez nem esne rosszul? Velem van a baj? :( 16L (lassan egy éves kapcsolat, őket azelőtt ismerte hogy összejöttünk volna)



2018. okt. 7. 21:40
 1/4 DollarDog ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem veled van a gond, és szemelyszerint nagyon rib@*cos amint fentebb irtal! Helyedben megmondanam a baratodnak hogy neked ez hogy esik, es hogy teged ez zavar. Ha szerencsed van akkor megerti, ellenkező esetben folytatja de akkor tudod jól hogy a lányok miatt csinálja!
2018. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Addig nincs gáz amíg chatroomban vannak

Majd ha gruppeneznek....

2018. okt. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna. Mond el neki, ha fontos vagy neki abba hagyja.
2018. okt. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oó úgy érzem a retardált mérőm kiakadni készül.
2018. okt. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!