Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátnőt szeretnék szerezni!?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőt szeretnék szerezni!? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok kellene egy kisebb segítség.

Valahogy nekem a barátnő szerzés persze interneten könnyű de az nem az igazi.

De persze lehhet hogy velem van a baj. Én nem tudom.

Tudnátok tippeket adni hogy hogyan menjen jobban



2020. febr. 14. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha van egy lány a közeledben, aki olyasmit művel (véletlenül), amibe közbe tudsz avatkozni, az lehet egy jó módszer. Például elejt egy Topjoy-os kupakot, te felveszed és valami jó szöveget mondasz neki, a kupakban olvasottak után. Velem ilyen fordult elő. De más hasonló is volt. Egyszer egy csaj csak úgy megkérdezte a buszmenetrendet, pedig ott volt mellette. Ebből is ki lehetett volna hozni valamit talán. Volt, hogy csak úgy rám köszöntek a boltban (pedig nem is ismertem). Az ilyen lehetőségeket ragadd meg.
2020. febr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy szereztem, hogy nem kerestem. Úgy értem, hogy nem görcsöltem rá a csajozásra, nem mentem oda senkihez, hogy "teccel kell egy kola utánna kis tánc?" hanem mindig mikor alkalmam volt eljártam haverokkal és úgy ismertem meg lányokat bulikba havernőkön keresztül stb.. és úgy alakultak a dolgok.
2020. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
legyél határozott mert a csajok nem szeretik a félénk fiúkat aki tettszik nyugodtan menj oda hozzá persze sokan vissza fognak utasítani de lesz akinek be fogsz jönni
2020. febr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat 🙂🙂
2020. febr. 14. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as ezzel vitatkoznék, az én első pasim egy félénk srác volt, mégis imádtam minden percet vele. :P
2020. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 én ezt tapasztaltam mindig azt írom le amit tapasztalok
2020. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!