Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány aki tetszik....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik. Hogyan fitogtassam előtte az erőmet?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már kis ideje tetszik de nem merek közeledni felé. Ő 16 éves, én 18. Még gimnáziumba járok és ugyanazzal a busszal szoktunk jönni-menni iskolába. Nem egy településen lakunk. De egy buszon utazunk és így látásból ismerjük, talán ő is tudja az én nevemet mint az én az övét. A lényeg, hogy valami nagyon megfogott benne, külsőleg is nagyon szép és jófejnek tűnik de eddig még nem mertem hozzá szólni. Hogyan mutassam meg neki, hogy igazi vagány fiú vagyok? Milyen jó csajozós dumákat ismertek? Vagy mutassam meg neki az izmaimat? Hogyan tudnám fitogtatni előtte az erőmet?

2020. febr. 18. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mi vagy te, gorilla, esetleg jávorszarvas?
2020. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A fiúk is szoktak menőzni a csajok előtt, ez jön be nekik. Nincs ebben semmi meglepő.
2020. febr. 18. 18:04
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Hidd el, sokkal célravezetőbb ha nem egy bunkó, paraszt, izomagyú macsonak akarsz tűnni, hanem egyreszt adod önmagad, másrészt az sokkal szimpatikusabb, amikor valaki kedves, udvarias, mint mikor valaki feszegeti az izmait...

(Kivéve ha a csaj enyhén r.....) 😃

2020. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Borítsd fel a buszt, az nem jó? Utána még vagányan ki is mentheted, tuti rögtön belédszeret :D
2020. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha hozzám odajönne egy fiú az izmait mutogatni, akiről azt se tudom, hogy kicsoda, biztos majd' bepisilnék a nevetéstől.
2020. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Ez nagyon mélyen szánalmas... Ezt most tényleg komolyan gondoltad?
2020. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy ki vagyok. Látásból ismer és talán a nevemet is tudja. Egy buszon utazunk már lassan két éve oda-vissza. Rajtunk kívül pedig nincsenek sokan a buszon.
2020. febr. 18. 18:28
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

csinálj pár húzódzkodást a kapaszkodón, hogy lássa a feszülő bicepszed

az nagyon bejön a lányoknak és is így szedtem fel a barátnőmet

2020. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Ha ezt meg kell kérdezni, akkor nem vagy alfa. Ha annyira fitogtatni kell az erődet akkor erős se vagy. Ha egy csajnak bejövök, akkor elég ha lát, nem kell fitogtatni semmit, mert látszik alapból.


Csajozós dumákat meg megint hanyagold. Add magad, ha nem jön be neki akkor nem tetszel neki és kész. Felesleges színészkedni. Ha csak egy jó jelenet jön be neki, amit mi adunk meg azzal te nem leszel előrébb, mert nem fogod tudni magad akár életed végéig elnyomni és mást játszani.

2020. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
#szánalmas
2020. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!