Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon velem van a baj vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon velem van a baj vagy csak nem hozzám illő srácokat fogtam ki?

Figyelt kérdés

Fiatal tizenéves lány vagyok és egy ideje elkezdtem interneten ismerkedni.. Tudom, hogy nem ez a legjobb megoldás, de számomra sokkal könnyebb mint személyesen. Csak sajnos eddig nem jártam túl sok sikerrel valahogy mindig megszakadt 1-2 nap után a beszélgetés.

Igyekszem érdeklődő lenni és fenntartani a beszélgetést csak úgy nem éppen egyszerű ha a másik fél nem vevő erre. Vajon én rontok el valamit vagy az a pár fiú akivel beszéltem azok nem gondolták komolyan vagy szimplán annyira nem passzolt a személyiségünk és inkább leléptek?


Tudom, hogy ezek alapján nem sokat tudtok mondani, de hátha van egy-két tippetek! :)



2020. febr. 21. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Ezt csinálják a lányok is, meg kb mindenki, barátkozáskor is. Szóval nem veled van a baj.
2020. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Az internetes ismerkedésnek ez az egyik hátulütője. Mindkét nemre igaz ez a dolog, tehát ne csak abból induljunk ki hogy csak a fiúk vagy csak a lányok ilyenek. Az emberek többsége az internetes ismerkedésben ilyen. Ugye nem látod hogy még kikkel beszélget, levelezik és nyilván lehet akadt jobb ember számára aki jobban felkeltette az érdeklődését és arra összpontosít inkább. Nem biztos hogy veled van a baj, nyilván a te stílusod nem jön be neki ennyi. Van ilyen. Interneten sokkal nehezebb ismerkedni ebből a szempontból, mert nem látod hogy a másik félnél mivan.
2020. febr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Nyilván nem mindegy milyen oldalakon teszed ezt.

Van ahol sok a selejt, van ahol kevesebb.

2020. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A lányok mindig eltűnnek,elég lesújtó a véleményem velük kapcsolatban.

Nem ismerkedem ezért már neten,csak élőben.

2020. febr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Külsőre nem jössz be nekik, azért lépnek le.
2020. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy olyat írsz ami kiveri a biztosítékot náluk. Amúgy mennyi az annyi? Arra gondolok hogy mondjuk 3 fiú nem válaszolt a 3-ból, vagy 52672 nem válaszol az 52672-ből? Nagyon nem mindegy :)
2020. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj velem 😉
2020. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem parasztságból, de neten főleg számít a külső.
2020. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én épp ezért preferálom jobban a találkát, ott ha van valami akkor kultúráltan megmondjuk egymásnak és elvállnak útjaink, nem csak az hogy egyszer csak nem ír vissza. Szerintem ez az egyik legundorítóbb dolog amikor valakj ismerkedni próbál.
2020. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!