Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány, aki kedveli a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki kedveli a kissé pocakos srácokat?

Figyelt kérdés
Van akinek nem csak "belefér" hanem kifejezetten előny, ha a srác mackósabb-pocakosabb? 180 centihez kb. milyen súlyt gondoltok ideálisnak?
2018. nov. 23. 14:25
 1/5 anonim válasza:

van.


180cm-hez kb 75-80kg az ideális.

2018. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egy tizenéves ne legyen "pocakos" meg "mackós".Maximum egy nagypapa legyen az.
2018. nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72-75 kiló ideális ehhez a magassághoz , én 85 vagyok nekem van pocakom de legalább lehet párnának használni.. :D
2018. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Simán el megy még a 100 kiló is akár csak aranyos legyen a felosztás és ne legyen lógós férfi csöcse az illetőnek :D. És kami, hogy fiatalok nem lehetnek pocakosak simán jól áll mindenkinek a pocak és előttem szólóhoz csatlakozva kényelmes is így női szemmel sokkal kényelmesebb egy puha pocakon feküdni mint egy sajt reszelő. Szexuális szempontból is a csontos test nem előnyös szerintem. Ja és ha érdekel valakit 24/L
2018. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel a súly vagy a magasság az összhang a lényeg .Egy mackós srác szerintem pont úgyanolyan jól sőt lehet jobban néz mi mit egy izmos srác .

16L

2018. nov. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!