Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, Titeket mennyire zavar,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Titeket mennyire zavar, ha egy lány kissé közönséges?

Figyelt kérdés
Szeretek csak úgy ráköszönni/rámosolyogni az emberekre, beszélgetést kezdeményezni, akár élőben is. Szeretem felhívni magamra a figyelmet, ismerkedni másokkal, ez kb a mániám... Pénzt adni a hajléktalannak, esetleg a kocsmában barátkozni ismeretlenekkkel, eldumálgatni velük. Igaz, egy barátom sincsen, meg sosem volt, mégis képes vagyok társalogni akárkivel...
2020. febr. 21. 23:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%

Semennyire.


Csak tudja ki az a Friedrich Nietzsche, és veszem a gyűrűt.

2020. febr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem inkább közvetlen akartál írni?
2020. febr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem igazán vagy tisztában a "közönséges" szó jelentésével. ;)

Egyébként bejön, ha valaki ilyen. ❤

2020. febr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Engem nem zavar. Van egy közös pontunk, mert én is sok pénzt osztok el az utcán, csak nem pont a hajléktalanoknak, meg beszélgetek velük. Kocsmába nem járok, de amúgy bárkivel elbeszélgetek, már aki nyitott rá.
2020. febr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
A kocsmás részig szimpi voltál.
2020. febr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Ha valóban közönséges vagy, az nagyon kiábrándító.
2020. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 October15 ***** válasza:
29%

A közönséges nem ezt jelenti. XD Amit leírtál azzal semmi baj nincs, bár az kérdéses hogy ha ennyire szeretsz ismerkedni akkor miért nincs 1 közeli barátod sem.Ú


Ami a legit közönségest illeti: Ha ez csak a külsőségekben pl beszédstílusban nyilvánul meg de amúgy van beltartalom akkor még menthető a dolog, ha nincs akkor kuka.

2020. febr. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Te összekevered a közönséges jelentését a naívval...


Te naív vagy, nem közönséges!


Fogadok az unikornisokat is nagyon szereted!!

2020. febr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok naiv... Legalább helyesen tudnád leírni, ha már ilyen kifejezésekkel dobálózol.
2020. febr. 22. 08:48
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
Dugnam
2020. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!