Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám friendzone-ból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám friendzone-ból szerelmi kapcsolatba "átvinni" a jelenlegi kapcsolatomat a lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit már picivel több mint egy éve ismerek. Sokáig nem beszélgettünk..Kb 3 hónapja elkezdtem többet érezni iránta, voltunk párszor kávézni, majd mikor elmondtam neki hogy mit érzek iránta és többet szeretnék tőle, azt mondta hogy csak nagyon jó barátként tekint rám, és nem tudna párjaként tekinteni.. Viszont utána még párszor el hívtam kávézni sétálni, és egyből elfogadta a meghívást. Tegnap este is el hívtam kávézni és igent mondott így el is mentünk..

Egyenesen bolondulok a lányért,de nemtudom mit tehetnék hogy több legyen köztünk mint barátság..


19/F. A lány 18.



2020. márc. 5. 01:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21%
Amig te kavezgatsz vele, más szanaszét dugja. Vagy tokot novesztesz es elcsabitod, vagy szakits meg vele minden kontaktot. Minden mas opcio luzerség.
2020. márc. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
35%

Ezt nem jól látjátok, gyerekek. Kérdező, bejössz a csajnak, csak nem jól közelítetted meg a kérdést. Mégis mit vártál attól, hogy a nyakába zúdítottad a problémádat? Most képzeld el, hogy ő mit érez? Ha igent mond, holnap már a szájába akarod verni a farkadat, ha ilyen eszeveszett tempóban haladsz. Nem szabad ajtóstól rontana házba. Vannak kötelező körök, amiket - tetszik, vagy sem - le kell futni a férfiembernek. A csajnak nem elég azt mondani, hogy szereted. A nők az ÉRZÉSEIK mentén élnek és ítélnek. Neki éreznie kell, hogy fontos neked. (De nem csak a teste.)

Szóval lassíts, mutasd meg neki, hogy tudsz várni, de közben ne várjál, hanem tanuljál. Tőle, róla. Figyeld meg, mi a fontos neki, mi az, ami valóban érdekli, és ezekben a dolgokban légy a társa.

2020. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem hinném hogy eszeveszet tempóban haladnék..

Nem nyomban mondtam el az érzéseim.. Előtte még többszöri alkalommal találkozgattunk..

És sajnállak hogy Te így gondolkodsz, de nem az a srác vagyok aki már az első csók után megdöntené a lányt ;)

2020. márc. 6. 17:09
 14/16 A kérdező kommentje:

Tegnap este megkérdezte a lány hogy lenne e kedvem, holnap elmenni vele valahová.

Természetesen igent mondtam.

Ez talán mégiscsak jelenthet valamit? Vagy ismét csak a barátság jöhet szóba?

2020. márc. 12. 23:24
 15/16 anonim ***** válasza:
84%

Ez a csaj csak a saját hiúságát legyezgeti veled. A nők már csak ilyenek. De nem kellesz eléggé. Ajánlom figyelmedbe a "Nem kellesz eléggé" c. filmet.

Amint lesz egy komoly kapcsolata, hanyagolni fog Téged. Azért hívott el, mert unatkozik.

2020. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
64%
Hagyd a fenébe szerintem is,de ha nemtudod elfelejteni/túlesni rajta vagy valami akár hiszed akár nem van egy módszer.Ha tudsz angolul akkorbvan pár videó Youtubon hogy hogykell kilépninfriendzoneból és elvileg műkodik.(How to leave friendzone)
2020. márc. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!