Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mással is előfordult ilyen?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is előfordult ilyen? Van aki 18-20 vagy a felett talált 1. komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Már az elején leszeretném tusztázni hogy nem panaszkodásból írok.De 17 éves lány vagyok pár hónap és 18 tudom a mai világban fura de nem volt még párkapcsolatom.Nem azért mert válogatnák vagy ilyesmi.Meg nem értem mindenkivel kedves vagyok ígényesés adok magamra.Őszíntén eléggé fáj a dolog.Az önbizalmamat ez baromira levitte.Van akinek az 1. Kapcsolata később 18-20 vagy a felett jött?Jó kapcsolat volt?Bennetek ez nem okozott önbizalom hiányt?
2020. márc. 9. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
21,5 voltam, amikor az első kapcsolatom lett. Komolynak nem mondanám. :D Valószínűleg önbizalomhiány miatt tolódott ki, bár igazából nem bánom.
2020. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy Milyen neműek vagytok?
2020. márc. 9. 23:09
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
#1 F
2020. márc. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
20 éves vagyok, ebben az évben 21 és még nem volt kapcsolatom. Szinte ugyanazokat eltudom magaról mondani amit te is. Nem mondom, hogy az én önbizalmamnak ez jót tesz, de edig sajnos mindig "rossz" emberekbe futottam bele. De inkább várok egy normálisra, mintsem hogy összejöjjek valakivel aki vagy nem tetszik igazán, vagy csak azt akarja. (Szintén nem panaszkodásból írom)
2020. márc. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Nekem 21 évesen volt az első, nem tartott sokáig. 24 évesen lett olyan ami komolyabb is volt. Szóval nyugi, nem vagy elkésve.
2020. márc. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
A páromnak (férfi) 22 évesen én lettem az első komoly kapcsolata.
2020. márc. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%

Rengetegen írják ,hogy "rossz emberbe futott bele" ,hát istenem nem igaz hogy nem tudsz megítélni egy ember 1hét után.

Gondolom mindég arra vártok hogy a srác kezdeményezzen (ha tudod milyen ember kell akkor kezdeményezz te) egyáltalán nem tesztek semmi az ügyben hogy olyannal legyél aki lathatóan jó ember .

2020. márc. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

24 évesen, most már 25.

Lett a 2. Komolyabb kapcsolatom :)

Nem mindég felhőtlen, de megbeszélünk mindent, és jól kijövünk :)

F.

2020. márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Ne érezd magad ettől rosszul, teljesen normális. Még nem találtál megfelelő embert.
2020. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze tök oké. Majd ha megérsz rá el fog jönni a kapcsolat. Főleg, ha akarod.
2020. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!