Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kvadrusz kérdése:

Hanyan küldenétek el?

Figyelt kérdés

Lányok!17 éves vagyok és 149cm. Ha oda akarnák menni hozzátok ismerkedés céljából, akkor hány százalékotok küldene el azonnal? 95%? 99%? Én 1000%-ra tippelek.


17/F



2020. márc. 12. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Elárulom: nem a magasságoddal van a baj.

Ismerek törpenövésű pasit, akinek mióta ismerem, mindig volt barátnője.

2020. márc. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Thispain ***** válasza:
47%
A toldalékhasználat, a fogalmazási stílus, a kérdés témája, és a százalék darabszámként való használata alapján szellemileg kb. 11-13 évesnek tippelnélek, aki bátortalan, és az utóbbi 4-6 évben érhette néhány, vagy sok csalódás, emiatt, vagy más miatt a hangulatát keserűség jellemzi.
2020. márc. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 nemaRendőrség ***** válasza:
33%

Lmao

Nézd a jó oldalát, itt a corona, mindjárt mind meghalunk

2020. márc. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Azért mert alacsony vagy, én nem utasitanálak vissza.

A személyiség, és az, hogy szimpatikus legyél. Ezek először a fontos dolgok.

2020. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 nemaRendőrség ***** válasza:
66%

> A személyiség, és az, hogy szimpatikus legyél. Ezek először a fontos dolgok.


Ilyen álszent dumát. Mert a személyiség annyira látszik valakin....

Legalább ne hitegesd szegény kölyköt, neki annyi. Számít milyen magas egy férfi, és azzal hogy 190 helyett 150 bukta a randipartnerek 99%át

2020. márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
növekedési hormon injekció
2020. márc. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Amúgy ezt nem bírom a nők 99%-ában. Hogy nem bírnak önmagukkal szembenézni, és bevallani önmaguknak azokat az átkozott 200 000 éves ösztöneinket.


Hogy hogy a pasik ki tudják mondani, hogy "Igen lányok, igenis első sorban a melleteken, a feneketeken, a felkarotok vastagságán, meg az állatok vonalán az, amin megakad a tekintetünk". Mert ez az igazság. Mert mi az istennyilát vennénk észre rajtatok először?


Milyen szépen rajzol?

Nem látszik.

Milyen válassztékosan beszél?

Nem látszik, maximum ha hallottam valakikkel beszélni.

Milyen műveltz ábrahámi vallások történetéből, vagy épp az enzimreakciókat milyen jól ismeri?

NEM LÁTSZIK.


A külsőtöket vesszük először észre, és ott se a hajfestéketekre, ruhátokra, körömlakkotokra vagyunk rákattanva, hanem ami hozzátok tartozik.


És ugyanígy vagytok ti is csajok, csak valami szocializációs okból kifolyólag a nők többsége egységesen horkan fel, és játsza az álszent, álprűd 19. századi úrihülgyet, hogy "Dehát nekem nem is fontos a pasi kinézete, csak a LÉLEK számít".


Hazugság, méghozzá a legbénább fajtából.

Ti is ugyanazokból az emberszabásúakból fejlődtetek ki velünk párhuzamosan, szóval nem valami éteri fénylények vagytok akik már rég felülemelkedtek holmi fizikai megjelenésen meg hasonlókon.

A nők a pasi magasságára vannak legeslegelső sorban ráállva. A hím mellett erőt akarnak érezni, és biztonságot, amit nehéz úgy érezni ha fél fejjel magasabb a csaj a srácnál.

Aztán jönnek az olyanok mint a vállak állása, szélessége, a derék-váll aránya, a markáns férfias vonások (erős, előrenyúló homlokcsont, robosztus alsó állkapocscsont), és az arcszőrzet.


Aztán ezen felül jut csak figyelem az olyasmikre mint műveltség, kifinomultság, humor.


Én mint 185 centis pasi emiatt nem kaptam elutasítást, de szerencsétlen 162 centis ismerősöm folyton kapja a kosarakat, pedig műveltebb nálam, jobb a rögtönző képessége, és lelkileg stabilabb személy is mint én.

És nem is hozom szóba hogy mi lehet a sorozatos kosarak oka, mert egyértelmű a magasságával van gond, amin szegény nem tud változtatni 23 évesen.


Szóval megmondhatnátok legalább egy anonim oldalon kerek perec hogy "Igen, nagy eséllyel pattintanálak".


Ezért örülök hogy tök őszinte barátnőm van (az az ominózus 1%), aki beszélgetésben egyszer megmondta, hogy ő nem is tudna 160 centi alatti srácra felizgulni, beleszeretni (barátnő amúgy 148 centi, szóval nála MINDENKI magasabb lenne, de még így is él benne az a női ösztön, hogy a pasi legyen objektíven magas).


Na ennyit erről.

1000-ből egy lány kb az arány, akit valami egyébbel magadba lehet habarítani ha nem vagy magas, szálkás, maszkulin arcberendezésű férfi.


Aki itt ilyen f###ágokkal jön hogy "a kérdező darabszám megjelölésére használ százalékot" az morzsoljon már el egy bűnbocsánatot az ágya mellett, mert csak játsza az agyát hogy neki a matematikai terminus technicusok használata tényleg fontosabb lenne mint az hogy a pasija min 160+ legyen.

2020. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Sorry bro, de nekem sajnos igen is számít a magasság hiszen én is magas vagyok. De alacsony lányoknál biztos hogy lehet esélyed.17/L
2020. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az osszes jo versenylovas 140 es 150 centi kozott van, es kb 45 kg (ez az idealis suly). A felesegeik kb 170cm es afolott. Menj el a loversenypalyara es nezd meg a sajat szemeddel.
2020. márc. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy milyen az alkata...

Ezzel a magassággal simán el tudom képzelni, hogy amorf is a kérdező.


Kedveltem már kifejezetten alacsony pasit, de úgy nem tudtam vonzódni hozzá...


Pedig nekem alapvetően az sem fontos, hogy magasabb legyen nálam.

Sőt 1-2 centivel alacsonyabb férfival simán járnék, ha vonzó számomra.

Én 168 vagyok.


Na a legtöbb nő, szerintem még erre sem képes...

A legtöbb barátnőm 180 alatti pasival szóba sem áll, az sem aki alacsonyabb nálam.

2020. márc. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!