Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kvadrusz kérdése:

Hanyan küldenétek el?

Figyelt kérdés

Lányok!17 éves vagyok és 149cm. Ha oda akarnák menni hozzátok ismerkedés céljából, akkor hány százalékotok küldene el azonnal? 95%? 99%? Én 1000%-ra tippelek.


17/F



2020. márc. 12. 23:21
1 2
 11/12 Thispain ***** válasza:

#7 Sajnos nem az. Szeretném hinni, hogy f###szság(hazugság), hogy a kérdező a darabszám megjelölésére százalékot használ, de akárhányszor visszanézek a kérdésre, azzal kell szembesülnöm, hogy nem az(irónia lv 9999).


Egyébként fiú vagyok, és ha meleg lennék, nem tudom figyelembe venném-e egy fiú magasságát.

2020. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Laylah ***** válasza:

165 cm vagyok, a pasi legyen minimum olyan magas mint én. Szóval nálam felejtős lennél (ha nem nézzük azt, hogy 13 évvel idősebb is vagyok nálad :D), mint ahogy eddig is azok voltak a többiek is.

7-esnek igaza van az ösztönök kapcsán, bár én nem vártam el sosem a szálkásságot, nekem a husibb pasik jobban bejöttek mindig, akik erősek, de nem szálkásak. A váll-derék arány is valóban fontos, az arc annyira nem, legalábbis nem úgy, ahogy a 7-es leírta. Nem kerestem sosem a markánsat.

2020. ápr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!