Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten keresztül ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten keresztül ismerkedni?

Figyelt kérdés

A helyzet röviden annyi, hogy szívesen ismerkednék fiúkkal, de mivel ők nem kezdeményeznek én pedig nem merek így kicsit nehézkes. Pontosan ezért gondoltam arra, hogy interneten próbálkoznék, de van pár kétségem ezzel kapcsolatban. Egyrészt nekem megkönnyítené valamilyen szinten a helyzetemet mivel így nem paráznék rá annyira..lenne időm átgondolni mit írok stb, és nem utolsó sorban így hamarabb feloldódom. De ugyanakkor félek attól, hogy ez sem lenne megoldás mert benne van a pakliban, hogy más bemyomást keltek így interneten keresztül mint amilyen valójában vagyok és így csalódást okozok. Ami még aggaszt,hogy így talán könnyebb belefutni az olyonokba akik csak szórakoznak,bár kitudja :D


Mindezek ellenére szerintetek érdemes egy próbát tennem? Ha igen, milyen oldalakat vagy appokat tudtok nekem ajánlani ha 18 év alatt vagyok?


L



2020. márc. 20. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Én itt ismerkedtem meg pár lánnyal, van akivel csak barátság, van akivel kapcsolat. Persze egyik se volt tervezve csak így alakult, hogy valami full random kérdésnél rá írtunk egymásra, beszélgettünk hosszú ideig majd tértünk át más platformra. Aki nagyon erölteti ezt a dolgot az nem a legjobb. De vannak véletlenek és azok akár jól is sikerülhetnek.

Pl, beszélgettem egy random lánnyal, neki szimpi voltam és ő is nekem, de csak mint barátok. Viszont az egyik barátnője állítása szerint ugyan olyan volt mint én, csak lányban. Megadta a tellószámát (a bele egyezésével) beszélgettünk 2 órát kb és össze is jöttünk :)

Persze ez már régen volt. Jelenleg szingli vagyok és várok a következő véletlen találkozásra, hogy hátha bele futok egy cuki, állatbarát lányba :)

Ha fogszabályzós vagy szemüveges az csak bónusz :)

2020. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is voltak ilyen esetek itt,egy közös téma,egy kérdés összehozott minket aztán ahogy befejeztük szépen lassan azt a témát,jött még több és még több. Csak egyszer mindegyiknek vége lett.

Tényleg az a legjobb ha spontán jön a dolog. Annak ellenére,hogy sokan úgy vannak vele,hogy itt sok a használhatatlan ember,nekem jó élményeim vannak :D

2020. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Hát mint lány, előnyben vagy. Én voltam fent tinderen és badoo-n. Utóbbi pozitivabb volt, de nekem pl sok lány vissza se irt. Hozzátenném hogy olyan átlagos kinézetem van, viszont 1 lányra jut vagy 10 csávesz ezeken az oldalakon. Ha szeretnéd szerintem próbáld ki.
2020. márc. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából én sem szeretnék rágörcsölni a témára és nem akarok semmit erőltetni, csak gondoltam teszek valamit az ügy érdekében, mert különben hiába várok a csodára :D
2020. márc. 20. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Ne aggódj. Ha még nem érkeztek privát üzenetek, hamarosan fognak 😃
2020. márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van a Randivonal, meg a Hoxa de ne aggódj mert közös téma és lehet levelezni és ki alakul.
2020. márc. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!