Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, milyen hobbik vannak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen hobbik vannak ahol biztosan normális lányok vannak? Akik nem mutogatják magukat stb? Kiindulásnak jó lenne?

Figyelt kérdés

Olvasd végig hogy értsd:)

Szóval olyan hobbira vagy foglalkozásra gondolok ahol fixen olyan lányok vannak akik nem ezek a mai tipikus tiktokos lányok, normálisan öltöznek, hűségesek, tudnak viselkedni.. Itt Budapesti facebook közösséget biztos találnék, talán érdemes lenne így próbálkoznom. Lehet hülyén hangzik, de néptáncos vidéki lányok faluba például látszik a TV-ben is hogy mennyire normálisak, és irigy vagyok aki olyan lányt tudhat maga mellett aki jóby rosszba kiáll mellette és közbe nem mutogatja a hátsóját meg ilyenek, itt b.pesten meg szinte félmeztelen járkálnak, flegmák és nem tudnak viselkedni. Mit gondoltok, jó kiinduló pont lehetne a hobbi alapján keresés? Megköszönném a tanácsaitokat, sajnos élőbe az ismerkedés nem megy, elég komplikált vagyok :P

tizen-huszon év körül keresek, szóval se korba se külsőre nincsenek komolyabb elvárásaim se...


2020. márc. 24. 16:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A néprajzos dolog valóban jó ötlet, de minden komoly hobbi is, látszik belőle, hogy nem csak a buli érdekli. Hittanóra.
2020. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem járok sehova, nem tudok beilleszkedni és eléggé zavarba vagyok sok ismeretlen között.. Ezért próbálok valami ilyesmi csoportot keresni, de tanácstalan vagyok.. Egyszerűen unom már hogy minden lány csak szórakozni akar velem...!
2020. márc. 24. 16:19
 3/23 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted, egyszerűen nem ismerek "normális" lányt akivel összejöhetnék vagy csak beszélgethetnék

Bár én Győr környéki vagyok 😅

19/F

2020. márc. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát, akkor pacsi mert sajnos én is ebben a helyzetben vagyok. Az a gáz hogy a mai lányok már azért elutasítják az embert mert nincs munkája vagy féltékeny típus, azt hogy belül mi van azt le se szarják :/ Amúgy 19 vagyok én is...
2020. márc. 24. 16:50
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

Vikiii sziaa!

Jó újra látni

2020. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a gondolkodásodat változtasd meg.

Nem lehet az, hogy nem a lányok miatt nincs sikered nálunk, hanem önmagad miatt?

2020. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Önmagam miatt? hát lenne sikerem, annyiba van igazad hogy nekem vannak elvárásaim. Tehát nekem az nem felel meg ha egy lány félmeztelen mutogatja magát meg intim képekkel akar levenni a lábamról, amit amúgy az exének küldözgetett :D

És FOLYTON ilyenekkel fogjuk ki egymást..

2020. márc. 24. 19:56
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom...

Én nem vagyok a legsikeresebb ember a nőknél, de (micsoda véletlen) általában nem az egyébként kisebbségben lévő magamutogató p"csakat fogom ki. Egyébként a lányok sem kifejezetten azt a fajta férfit akarják maguknak, aki úgy vélekedik, hogy minden nő egy кurv@.

2020. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
pedig egy okos lány látja hogy milyen a legtöbb lány.. Ami instán is megy, undorító
2020. márc. 24. 20:18
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Keress könyvmolyokat!
2020. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!