Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok egy normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy normális fiút aki tényleg szeretne ismerkedni és nem csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Eddigi tapasztalatok sajnos nem túl jók.

Eddig egyik fiú sem akart igazán megismerni, inkább csak játszadoztak, és hamar rátértek a "lényegre". Biztos velem van a baj, de én ha ismerkedek valakivel akkor tényleg megszeretném az illetőt ismerni nem pedig csak felszínes hülyeségekről beszélni meg szórakozgatni.

Engem az érdekel, hogy milyen a fiú személyisége, hogy látja a dolgokat, mi érdekli stb...engem nem érdekel a felszín, a kor, a külső stb. (nyilván lényeges, de nálam nem ez a főszempont)


Ezek túl nagy elvárosok lennének? 😅 Valahogy úgy érzem a mai világban a legtöbb korombeli máshogy gondolkodik mint én és nem komolyak a szándékaik. Azért bízom benne, hogy nem vagyok egyedül és találhatok egy hozzám hasonló fiút 😉


Hol lehetne ismerkedni, hogy elkerüljem a komolytalan "érdeklődőket"?



2020. febr. 29. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
mert ritka inkább ismerkedj idősekkel
2020. febr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy bármi baj is lenne az elvárásaiddal...


Az meg hogy hol ismerkedj teljesen változó nem a helytől és az időtől fog eldőlni hogy találsz-e pont olyan srácot akit keresel vagy nem próbálkozni kell ahol tudsz és majd alakul valahogy, ha sok az olyan srác aki nem olyan mint akit keresel (ahogy látom a tapasztalataid alapján már korán el tudod dönteni) akkor tovább kell állni és ennyi. Nem muszáj tartani a kapcsolatot senkivel

2020. febr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Valószínűleg egyszerűen csak nem a megfelelő fiúkkal jöttél össze. De ha gondolod, írj rám, én szívesen ismerkedem.
2020. febr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Én visszahúzódó vagyok, hűséges vagyok nem hazudok, tudok szeretni, viszont a lányok ahogy megtudják nincs szakmám nem vagyok gazdag már lépnek is. Pfuj! Ilyen az összes, fiúba is és lányba is. Nem értem mi a baj a mai emberekkel. Én nekem az életem értelme lenne egy lány, de nekik meg az kell ki kihasználja őket, és ebből elegem van.. Ráadásul, a mai lányok nem tudnak hűséget és szeretetet nyújtani, csak a haspólójukkal meg a 2 liter sminkkel tudnak pózolni, meg tátogni hülye trendi zenékre, és ez minden.. Sajnos nem tudod kiszűrni őket, de képek és beszélgetés alapján sokat le lehet szűrni! Én is próbálok ismerkedni, budapestiek közül válogatok, eddig mindegyik ugyan olyan volt. Főleg a társkeresős lányok, pedig én direkt olyanokra megyek akik nem pózolnak meg nem olyan kis vékony modell alkatok, de hát hiába..

19f

2020. márc. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, egyébként például ezen az oldalon is sok ilyen lány kiír kérdést, viszont azt vettem észre hogy ha ilyen kérdés van kint, az 2 féle van. Az egyik az amit fiú ír ki, olyankor ők szerencsések, mert velem ellentétbe nekik mindig írnak lányok a kérdésük alá, csak az a baj hogy a legtöbb csak trollkodik. A másik amit lány ír ki, a lányok viszont általába nem is nézik meg a válaszokat, ha ír valaki esélyt sem adnak például az ismerkedésre (ha már valaki megfelel, miért ne?) viszont a sok páva gyerek szórakozása miatt meg is értem hogy a komoly kapcsolatra vágyó lány nem tudja elhinni ha valaki "kinézte őt", sajnos én is így vagyok a lányokkal.. Nem tudok bízni bennük, pedig naponta próbálkozok, nagyon nehéz. Sajnos a mai világba nem lesz jobb tapasztalat, csakis rosszabb lesz. Ameddig a lányok is csak félmeztelenül haspólóba meg 20 liter sminkbe pózolnak instán meg tiktokon tátognak valamire, és ennyi az amit nyújtani tudnak a hűség és szeretet pedig sehol, a fiúk meg csak egy valamire hajtanak folyton, addig ez a világ ilyen marad, és nehéz dolgunk lesz hűséges párt találni.. :/
2020. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én pedig miért nem találok normális leányzót, aki szeretne megismerni?
2020. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, hát ezaz.. Csak szindka minket fiúkat, miközbe ők mit tudnak adni? Folyton elutasitanak mert nincs munkám, nincs sok önbizalmam.. Csak a külsőre és a pénzre mennek, hűséget elfogadást és szeretetet Képtelenek nyújtani a lányok, csak buliznak pózolnak haspólóba meg tátognak tiktokon, arra van eszük... De az igaz szeretetet hűséggel már le se sz@rják
2020. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó hallani, hogy vannak ilyen gondolkodással rendelkező lányok.
2020. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!