Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálja a csaj azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja a csaj azt, hogy kérdez valamit, én válaszolok, utána meg napokig nem nézi meg és nem válaszol, pedig közben gyakran fent van?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Minden csajnak van valami érthetetlen szokása. Az egyikkel egyelőre ilyen haveri-baráti szinten vagyunk, segítünk egymásnak a tanulmányokban, és már magánéleti témákról is el tudunk beszélgetni.


De nem tudok rajtuk kiigazodni. Kérdez valamit (tanulmánnyal kapcsolatban), válaszolok és visszakérdezek, de napokig meg se nézi az üzenetet, és nem is válaszol, de közben gyakran fent van, akár egyidejűleg velem.


Lehet, hogy megsértődött, mert én naponta csak egyszer megyek fel és későn válaszolok? És ezért ő is szórakozik?


Fél éve ismerjük már egymást, nem tudom, az ilyenek mit jelentenek.



2020. márc. 29. 15:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem érdekled, ennyi.

Ha akarna, visszaírna

Mindenki 0-24-ben a telojat nyomkodja, az meg a leghülyébb kifogás, hogy "nem volt időm visszaírni" pffff

:'D

2020. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Laylah ***** válasza:

A Napnál is világosabb, hogy abszolút hidegen hagyod. Már csak abból is látszik, hogy csak tanulmányokkal kapcsolatban kérdez. Mire meg eszedbe jut felnézni és válaszolni neki, hatszor megszerzi az infót máshonnan.

Egyébként az, hogy nem láttamozta, nem jelenti azt, hogy nem is olvasta. Párom idegesítő szokása is ez, nem használ chatfejeket, csak mikor üzenete érkezik, elolvassa az állapotsoron és elhúzza. Elolvasta ő... csak a messenger ezt nem tekinti annak. Könnyen lehet, hogy a csaj is ezt csinálja.

Ettől függetlenül, egyáltalán nem érdekled továbbra sem.

2020. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok egy csajjal. Lett belőle azóta valami?
2021. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem, ebből nem lett komolyabb dolog.
2021. ápr. 11. 10:57
 15/16 anonim ***** válasza:
A helyedben írnék neki még egyet, hogy csak segíteni szerettél volna, de ha úgy ÉRZED (!) ez nem volt fontos számára. Kívánj neki sok sikert, köszönj el, de azzal zárd, ha úgy gondolja, később, nyugodtan keressen. Éreznie kell, hogy nem annyira fontos számodra. Amikor ezt megérzik, akkor kezdenek tapadni.:-)
2021. ápr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Laylah ***** válasza:
15.: nőként írom, ez nettó marhaság.
2021. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!