Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar senki sem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar senki sem szeretni?

Figyelt kérdés

Csak én vagyok az aki unja hogy minden buliba odajön valaki hozzá de csak smarolni akar semmi komolyban nem gondolkodik? Meg az elején nekem is tetszett ez a kavargatas stb.de már nagyon vagynek valakire aki tényleg úgy szeret ahogy vagyok és nem csak futokalandkent gondol rám. A másik meg hogy ha valaki akar is tőle valamit attól általában én nem akarok és fordítva. Miért van ez és miért van hogy mondjuk nálam rosszabb és undokabb személyiségű lányok is találnak pasit én meg egész szerethető személyiséggel és nem csúnyán xd szingli vagyok 😂

19L


2019. jan. 15. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezeket az embereket nem a bulikban fogod megtalálni, aki tartósan téged fog szeretni.

24F

2019. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd az egyetemen megtalálod.
2019. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaziból egyetértek veled mert én is így vagyok ezzel. Azzal ellentétel, hogy én nálam nincs fordított helyzet, nem érdeklődik utána senki :( BP-i vagyok sokat eljárunk a skacokkal de semmi, rám nem másznak és semmi csaj vagyok. Ez is elég lelombozó elhiheted. Pont az ilyenekkel bánnak így aki szereti és tiszteli a nőket... De majd valakinek jó leszek és értékeli az én tulajdonságaimat meg ilyenek...

19/F

2019. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!