Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Engem sose fog szeretni senki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem sose fog szeretni senki?

Figyelt kérdés
Tudom, még fiatal vagyok, de nagyon csalódott, hogy irántam még egy fiú se érdeklődött. Pedig már nagyon vágyom rá, hogy megöleljenek, megcsókoljanak, szeressenek. Ronda vagyok az tény, mert szemüveges nagy orrú lány vagyok. Népszerűtlen is, mert csak 35 követőm van instagramon, míg az osztálytársaimnak 300-500. Szerintetek van rá esély, hogy valaki így is szeretni fog?

2020. máj. 1. 19:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A nagy orrot lehet csak beképzeked magadnak. A szemüvegről meg annyit, hogy szexisebbé tesz egy lányt. Az meg külön dolog hogy kevés követőd van instan. Nem ez határozza meg kik vagyunk, hanem az hogy mit teszünk és hogyan viszonyulunk az emberekhez.

Nekem anno intan 336 ember követett (mind személyes ismerős) az akinek több ezer követője volt attól nem lesz több, mint én.

Légy határozott. Ebből áll egy ismerkedés légy tájékozott, mosolygós és barátságos.

Hidd el így pillanatok alatt találsz magad mellé valakit.

2020. máj. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
39%
ez cringe
2020. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!