Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szomorúan vettem tudomásul,...

Szomorúan vettem tudomásul, hogy 57 éves szorgalmas és kreatív nőként a munkáltatók nem vesznek tudomást rólam. Mihelyt megmondom az életkorom elutasítanak. Pedig kedves, empatikus, tipikusan pozitív hölgy vagyok. Mit kellene tennem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Kereskedő, vendéglátó eladó, pénztáros, pék-cukrász végzettségem, idős ápolásban, komissiózásban van gyakorlatom ...és Gyömrőn élek.

2018. aug. 17. 11:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Kereskedő, vendéglátó eladó, pénztáros, pék-cukrász végzettségem, idős ápolásban, komissiózásban van gyakorlatom és Gyömrőn élek.
2018. aug. 17. 11:40
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudsz mit tenni, próbálkozz ócska helyeken (CBA, Coop, stb.)!
2018. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Az idős ápoláshoz nem hinném hogy fiatalabb, tapasztalatlan munkaerőt keresnének. Próbáltál abban elhelyezkedni?
2018. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Elnezest kerek elore is, en csak 22eves vagyok.

Nem tudom miert irta le elso kommentben megegyszer a kiegeszitest, de nem lehet, hogy itt igazabol gond van nehany dologgal?

Figyelmetlenseg konnyen lehet az idosodes egyik jele.

2018. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Munka nélkül nem maradsz mert például idős gondozóra mindig szükség van házaknál is. A szülőfalumban ezt tapasztaltam. Városon meg persze olyat is hogy az idős csak ételt hozatott magának és végig jól elvolt egyedül a lakásában gondozó nélkül is.
2018. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
56%
És ha bejárnál Pestre dolgozni? Ott biztos több lehetőséged lenne mint Gyömrőn. Gyömrő kisváros. Közel van Budapesthez.
2018. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk ahelyett, hogy újra és újra kiírod a kérdésedet szépítgetve, például... melót keresni.
2018. aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát ez csak az egyik oldal álláspontja. És így kicsit egyoldalú. Kellene tudni, hogy az előző munkahelyedről miért tettek ki...
2018. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Aldiba, Lidl-be vagy bármelyik hasonló üzletláncba érdemes lenne jelentkezned.
2018. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a felsorolt végzetségekket igénylő munkákhoz nem kell fiatalnak vagy éppen kreatívnak lenni, szóval én sem értem mért nem jársz sikerrel.
2018. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!