Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok barátot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok barátot?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok sráccal volt úgy, hogy alakultunk, de végül soha nem lett belőle semmi és kezdem szörnyen érezni magam miatta. Minden barátnőmnek jönnek-mennek a fiúk, de velem senki nem jön össze. Nem vagyok csúnya, buta sem, elsőre kicsit zárkózott, de nem telik túl sok időbe, amíg megnyílok. Mi lehet a baj velem?
2020. jún. 2. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Semmi baj nincs veled azért, mert te nem jössz össze minden férfival, aki az utadba kerül. Hidd el jobban is jársz, ha nem "jönnek-mennek" a fiúk.

Majd ha megtalálod azt, akit neked szánt az élet, semmi ilyen probléma nem lesz.

2020. jún. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Egyetértek


Nem kell ezen idegeskedni, jön majd az, akinek jönnie kell :D szóval nyugalom


+Hány éves vagy? (Ha szabad kérdezni)

2020. jún. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Minden okkal történik, elfog jonni a te időd is.
2020. jún. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nincsen semmi baj, én fiúként is hasonlóképpen vagyok ezzel: nem nézek ki rosszul, okos vagyok, de igencsak zárkózott, és egész egyszerűen a legtöbb ember (akár fiú, akár lány) keres mást barátkozni vagy párkapcsolatra, mielőtt odáig jutnánk, hogy kellőképpen fel tudnék oldódni. Ugyanakkor nekem is volt már barátnőm, tehát egyáltalán nem reménytelen a helyzet, csak lehet, hogy kicsit tovább tart, mint másoknak.
2020. jún. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
72%
Rád fog találni az igazi.
2020. jún. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
8%
Elmondom miért nincs senkid: egyszerűen gáz vagy és nem kellesz senkinek. Nem kell olyanokkal áltatni, hogy eljön majd az ő ideje, igenis le van késve a saját életéről is.
2020. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
A jó dolgokra mindig várni kell, ha valakivel nem jöttél össze az azért van, mert nem illetek egymáshoz, nem azért mert veled van baj.
2020. jún. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
23%

"A jó dolgokra mindig várni kell, ha valakivel nem jöttél össze az azért van, mert nem illetek egymáshoz, nem azért mert veled van baj."


Véletlenül se azért, mert vele van baj😂😂😂

Talán azért kedves kérdező, mert nem kellettél neki. Arra, hogy nem illik valaki valakivel össze, arra együttjárás alatt szokott rájönni sz ember. Nemcsak úgy a hasára üt és megmondja. Vagy van egy másik opció: nem te kellettél neki. Ennyi.

2020. jún. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Nem feltétlenül jelent bajt az, ha két ember nem illik össze.
2020. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!