Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok barátot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok barátot?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy 16 évesen nem volt még barátom? Mindig az van, hogy vágyom valakire, aki szeret stb, de amikor lenne valaki, akkor egyszeruen vagy nem tetszik, vagy nem illünk össze szerintem, vagy hirtelen mégsem érzem magam készen, aztán marad a semmi. Szerintem elég bonyolult vagyok sajnos, de ezen hogy tudnék változtatni? Szerintem azért annyira ronda nem is vagyok😅

Légyszi segítsetek. Ja és sajnos nem is vagyok ez a nagyon eljárós típus bulikba:(

16/l


2018. okt. 28. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
ismerkedj, akár itt. :)
2018. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Én se ilyen vagyok. Biztos sokan vágynak erre mint ezek szerint mostmár te is. De túl sok a ribi és a páwa ahoz hogy tényleg SZERESSÉK egymást.. Ez a baj.. Nem csoda hogy belőlem is ez lett.. Ne menj bulizni, ne erőltess senkire semmit. És főbbképp ne a külsődre adj, annak semmi értelme, csak ribinek fognak nézni. Nem kell semink meg ilyenek. AZért szeressenek aki vagy. Remélem legalább te szerencsés leszel. Ne éld bele magad / ne add fel, hacsak nem akarsz te is majd a vagdosásba menekülni inkább... Gl

17f

2018. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez 18F-ként teljesen ismerős. Nem tudom, előbb utóbb csak találsz valakit.
2018. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok)) Hármas, ha nem vagy egy depressziós öngyűlölő ember, akkor biztos össze fog jönni. Csak magadat add és ne egy erőltetett páwa stílust meg ilyenek. Ritka az biztos, de ez van.
2018. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Isten mentsen gyakorin ismerkedni!
2018. okt. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-vagyok)) Mert mi a baj azzal ha valaki itt ismerkedik? Van az a legkör, amit nem találsz meg facebookon meg ilyenek, és hozzád hasonló emberek írnak név nélkül rejtve, szerintem egész sok esély lehet itt
2018. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most tényleg megkérdezted, hogy 16, ismétlem, TIZENHAT évesen miért nem volt még barátod? Csak egy tipp, de mondjuk azért, mert fiatal vagy, és még van időd?:DD

Rengeteg a tiédhez hasonló kérdést tesznek fel a 14-17 éves lányok, és esküszöm, már én szégyellem, h egyidős vagyok veletek.

Nem, nem azt írom ezzel, h egy kis szűzies lányka vagyok, de könyörgöm. Tizenévesek vagyunk, olyan rohadt sok időnk van még arra, h találjunk magunknak valakit, ne legyünk már ennyire türelmetlenek, és főleg ne kezdjünk el valaki olyannal lenni a végén, aki alapjáraton szeret téged, viszont te csak lejjebb adtál az igényeidből, mert nincs más. Idő kérdése, mikor lesz pasid.

És ha már így leírtad, h hirtelen mindig visszakozol, szerintem még nem is vagy egy párkapcsolat fenntartására elég érett, így nincs is sok értelme bánkódni azon, miért nincs fiú az életedben.

2018. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es kommentelőnek: az embert sokszor az aktuális vágyai határoznak meg. Attól, hogy neked épp nincs akkora vágyad arra, hogy találj magadnak valakit, még másnak lehet. Sajnos viszont ezt nem lehet erőltetni. Szerintem járj el táncolni (valami páros táncot remélhetőleg), és ott lesznek fiúk akiket megismerhetsz, ez nem is számít bulinak, és még a hasznodra is fog válni.
2018. nov. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!