Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ubi97 kérdése:

Meguntam volna?

Figyelt kérdés
szerintetek meguntam volna a szerelmet vagy csak szimplán nem jön be senki? Szóval volt nekem 1 exem fél évet jártunk és utána csak kavargattam lányokkal akik az elején bejöttek és utána meg már nem most is van egy lány akivel alakul a dolog és tényleg cuki és szép,de annyira erősen nem érzem , hogy én szerelmes vagyok belé pedig valóban nagyon tetszik ez később változhat?

2020. jún. 5. 11:10
 1/1 Randomcsajxxx ***** válasza:
100%
A szerelmet nem lehet megunni,sem befolyásolni.Az hogy nem estél bele teljesen,nem azt jelenti érdektelen számodra az egész szerelmesdi. Egyszerűen csak most lehet,hogy nem aktuális egy kapcsolat.Ezért nem tudsz úgymond elköteleződni,szerelembe esni komolyan. :).
2020. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!