Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Meguntam a baratom, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meguntam a baratom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 eves multam o pedig 20,tobb mint egy eve egyutt vagyunk, nyar ota minden nap nalam alszik es kb 2 oraig vagyok egyedul ameddig haza megy aztan visszajon.Mar meguntam, pedig szeretem es ha nincs velem hianyzik.De néha úgy erzem jobb lenne nélküle, egyik nap imadom meg minden,masnap meg ra se tudok nezni. Nem tudom mit tegyek, szakítani kéne vagy valami tanacsot adnatok légyszi? (bocsi hogy ékezet nelkül írtam néha,csak úgy gyorsabb)
2017. márc. 11. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

ne lógjatok egymás nyakán állandóan hanem legyen saját magatokra külön időtök

nem tanul? nem dolgozik?


24F

2017. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Suliba jar, masod szakman van..5 napbol 3 x kell bennie, de akkor en is suliba vagyok.

Nem merem neki mondani hogy kicsit kevesebbet akarok lenni vele, mert tudom hogy megharagudna, vagy azt hinné megcsalom

:(

2017. márc. 11. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

#2: A párkapcsolat alapja az őszinteség. Ne titkolózz,mondd el a szándékodat.

Ha meg azt hiszi megcsalod..... ha bízik benned,nem hisz ilyet,ha,mégis,akkor bizalom nélkül semmi értelme a továbbiakban.

2017. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 11. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyetek kevesebbet egymással....
2017. márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
találkozzatok csak 2 naponta :) nem kell mindennap nálad lógnia...ha ezt nem érti meg 20 évesen akkor nem elég érett még.
2017. márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!