Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek várjak vele vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek várjak vele vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Egyszer már tettem fel ide egy kérdést, ugyan ebben a témában de azóta ismét tanácstalan vagyok. Aki sokat olvasgat itt az lehet rá fog ismerni a sztorira. De azért leirom mégegyszer ezt az egészet.

Na szóval van egy lány akivel kedveljük egymást. Most vizsgázik az egyetemen. Egyszer csak egyre kevesebbet kezdett el írni és én azt hittem hogy valami problémája van velem vagy csak szimplán rámunt. Mikor már vagy 1 hete nem írt, ráirtam hogy most mi van hogy nem beszélünk már. Mondtam neki hogy ha van más vagy már csak nem kér belőlem mondja meg nyugodtan, nem fogok érte haragudni.

Erre azt írta hogy semmi ilyen nincs, tényleg nagyon kedvel, de most minden figyelme az egyetemre fókuszálódik. Na onnantól kezdve már kicsit sűrűbben beszéltünk. De az utóbbi időben ismét nagyon keveset. Facebookon állandóan elérhető, instagramra is teszi ki a képet, sztoriba is stb.

Értem ha van egy kis szabadideje nem egyből nekem ír hisz nem vagyunk együtt, de azért ha valaki kedvel valakit az csak keresi a másikat szerintem.

Szóval igazából most nem nagyon értem mert vannak ellentmondások. Ha annyira kedvelne akkor tényleg keresne, de viszont mondtam neki hogy nyugodtan megmondhatja ha más van a háttérben erre ő azt válaszolta amit fentebb leirtam.

Van még kb 2 és fél hét mire vége lesz a vizsgájának, szerintetek várjam meg ezt az időt és nézzem meg hogy utána ismét ugyan olyan lesz mint előtte vagy hagyjam?

Túl sokat agyalok ezen hogy mi legyen, mert igazából nem nagyon szeretném elengedni, de ha muszáj akkor muszáj, csak rossz ez hogy akkor valójában mi is van.

Nem akarok megint írni neki ezzel kapcsolatban mert az csak rosszabb lenne, de igazából ez egy jó pont is lehet nála hogy megértem és ez idő alatt nem kerestem másikat.

Ti hogy döntenétek ebben a helyzetben?


2020. jún. 16. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ebben a helyzetben várnék, mert kíváncsi lennék, hogy utána mennyivel lenne jobb a helyzet. Ha semmivel, akkor valóban el kell engedni.
2020. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Együtt sem vagyok, mi a fenének tapadsz rá ennyire? Adj neki időt, te meg foglald már le valamivel magad. Ha akar és tud, akkor írni fog. Ha nem, akkor nem. Ennyi.
2020. jún. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tapadok én rá, hisz nem is zaklatom.

De képzeld megvannak a saját dolgaim attól ne félj, nem azt jelenti hogy egész nap ezen kattogok.

2020. jún. 16. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne akaszkodj már rá ennyire, hagyjad egy kicsit békén. Szerintem ha érdeklődött is irántad korábban, azzal, hogy nem hagytad békén a vizsgái alatt már tuti az agyára mentél.
2020. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hogy mennék az agyára ha nem is írok neki? 🤔

1x kérdeztem meg hogy mi van mert nem tudtam mikor kezdődik a vizsgaidőszak. De nem írok neki folyamatosan, csak akkor ha ő ír.

Nem tudom honnan veszitek hogy zaklatom.

2020. jún. 16. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!