Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan imponáljak a srácnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan imponáljak a srácnak?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már jó ideje beszélünk neten, de nem érdeklem őt annyira, hogy normálisan el is hívjon egy talira, vagy akarjon látni személyesen, pedig itt van az egyik közeli városban (egyáltalán nem mutatja ki hogy mit gondol rólam, viszont nem koptat le, és nem is valami egyenes ezzel kapcsolatban)

Hogyan kelthetném fel a figyelmét? Igazából nekem megtetszett ő, és szeretném ha jobban érdekelném, de nem tudom mit tehetnék hogy észrevegyen, és ő is jobban meg akarjon ismerni, akarjon találkozni.

Szerintetek mit tehetnék ezügyben? Sokan megmondták már, hogy offos a srác (lehet igazuk is van), de nem szeretném feladni még ezt, nem szeretném elengedni, mert tényleg igazán érdekel a fiú

18/l



2020. aug. 9. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Ügyes srác tudja hogyan kell imponálni egy lánynak.
2020. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Azért nem értek eggyet a barátaiddal, mert mi veszteni valódi van? Vagy sikerül, nyertél egy barátot, vagy rájössz, hogy nem működik, és továbblépsz.


Fiúként azt tudom mondani, hogy nemfeltétlen mutatom ki az érzéseimet, de ha keresi a társaságod, az a lehető legjobb jel. Ha tudod, hogy nem annyira merész a csávó, akkor be is próbálkozhatsz, max azt mondod, hogy vicc volt. Hidd el, a srácok többsége örül neki, hogyha egy lány kezdeményez.

2020. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kezdeményeztem már:(

És az lett a vége, hogy rájöttem őt ez az egész nem érdekli annyira, neki ez annyira nem fontos,hogy személyesen is ismerjen. Gyenge kifogásokat mondott,de közbe tovabbra is akarja tartani a kapcsolatot. Nem igazán értem..

2020. aug. 9. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak barátként akár megtartani, vagy sokadik tartaléknak :(
2020. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De baráti szinten is alig vagyunk még annyi idő után:(

És ezen probálnék változtatni

2020. aug. 9. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Offold és keress olyat, aki veled akar lenni. Felesleges köröket futsz.
2020. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!